Advertisement

Number of items: 62

cca 1960 Kasu édesítőszer papírdoboz, tartalommal, Bp., Édesipari K.T.SZ., 5x3 cm
13168.

1 200 HUF
L.&C. Hardtmuth Koh-i-noor Graphitminen für Taschen-Drehstifte papírdobozka, tartalom nélkül, 5x3 cm
13169.

L.&C. Hardtmuth 'Koh-i-noor' Graphitminen für Taschen-Drehstifte papírdobozka, tartalom nélkül, 5x3 cm

1 200 HUF
Weiss Manfred Rt. Budapest-Csepel gyártmányú jármű réz táblája, 4,5x12 cm
13170.

'Weiss Manfred Rt. Budapest-Csepel' gyártmányú jármű réz táblája, 4,5x12 cm

1 800 HUF
20
cca 1930-35 Diósgyőri Acél plasztikus fém reklám tárgy (hamutartó?), üllővel díszített, Használjon DGY Acélt!, Szerszámacél és Vaskereskedelmi R.T. Budapest, V. Wahrmann u. 1, Tel. 191-01 felirattal, kopásnyomokkal, éleinél kissé sérült, h: 17 cm, m: 5 cm.
13171.

cca 1930-35 Diósgyőri Acél plasztikus fém reklám tárgy (hamutartó?), üllővel díszített, "Használjon DGY Acélt!, Szerszámacél és Vaskereskedelmi R.T. Budapest, V. Wahrmann u. 1, Tel. 191-01" felirattal, kopásnyomokkal, éleinél kissé sérült, h: 17 cm, m: 5 cm.

3 000 HUF
2 db csokoládéismertető
13172.

2 db csokoládéismertető

1 200 HUF
Törley, Gschwindt 2 db reprint reklám, 34×24 cm
13173.

1 200 HUF
2 db szivarkapapír doboz Senator, Modiano. Jó állapotban. 15x22 cm
13174.

2 400 HUF
cca 1930-40 Sikurit Lutz Lakk- és festékgyár fém reklám tábla, Marx és Grossmann Budapest jelzéssel, kopásnyomokkal, kisebb deformációkkal, 9,5×35 cm
13175.

4 200 HUF
11,35
12,35
10
1939 Lutz Ede és Társa Lakk és Festékgyár asztali kitámasztható karton-papír reklám naptár heti bontásban, bejegyzés nélkül, naptár borítója és első néhány lapja szélein apró hiányokkal, 21,5×23 cm
13176.

5 000 HUF
Deutsch S. és Társai építési vállalat szabadalmazott vasbeton oszlop illusztrált reklám nyomtatvány. 1930-35 körül. 4 sztl. oldal. Egy apró szakadással, hajtásnyommal, máskülönben jó állapotban.
13177.

2 000 HUF
Fém és papír csokoládés, bonbonos doboz d: 16 cm, 17x7 cm
13178.

500 HUF
1,35
1,47
1942 Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1942-es naptára, az utolsó lap leszakadt, 5 lap szélén, sarkán hiánnyal, elvált a mappától, plusz egy mappával, az első mappa üres, a második mappa hátoldalán hiánnyal.
13179.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF