Ex libris - small-graphics

Number of items: 6

Sassy Attila (Aiglon, 1880-1967): Ex Libris G. László de Laborfalva, 1911. Klisé, papír, jelzett az ex librisen nyomtatva. Vékony kartonra kasírozva. 10x12,5 cm
10609.

1 000 HUF
2,90
3,50
10610.

1 000 HUF
2,90
3,50
10611.

2 000 HUF
5,80
6,99
11
Vertel József (1922-1993): Parlament. Rézkarc, papír, jelzett. 12×8 cm
10612.

2 000 HUF
5,80
6,99
Olvashatatlan jelzéssel, 2 db vásroi látkép híddal. Rézkarc, papír, számozott. Üvegezett fa keretben. 5x4,5 és 6,5x4,5 cm
10613.

2 400 HUF
6,96
8,39
Horváth János (1769-1835) püspök litografált képe. 15x20 cm
10614.

3 000 HUF
8,70
10,49

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.