Engravings

Number of items: 37

11001.

3 000 HUF
8,70
10,49
11002.

4 000 HUF
11,59
13,99
cca 1850 2 db magyar, jászberényi női és férfi népies viseletet ábrázoló színes metszet: Bourgeois, Maite Tanneur de JAzberény és Bourgeoise de JAzberény. Kissé foltos. Üvegezett fa keretben. Hátoldalán Heckenast János szombathelyi képkeretező címkéjével. Ca. 32x22,5 cm
11003.

cca 1850 2 db magyar, jászberényi női és férfi népies viseletet ábrázoló színes metszet: Bourgeois, Maite Tanneur de J'Azberény és Bourgeoise de J'Azberény. Kissé foltos. Üvegezett fa keretben. Hátoldalán Heckenast János szombathelyi képkeretező címkéjével. Ca. 32x22,5 cm

12 000 HUF
34,78
41,96
1880 Blaháné Lívia kőnyomatos portréja, kőnyomat, kis szakadással, 20x14 cm
11004.

1 200 HUF
3,48
4,20
1800 9 db humoros angol könyvillusztrációk. Litográfia egy íven 50x33 cm
11005.

1 000 HUF
2,90
3,50
1931 Viski Kárioly (1883-1945): Gravures sur bois populaires Roumaines de Transylvanie. Bp.,1931, (Magyar Nemzeti Múzeum) 2+2 sztl. lev.+18 t. (Fametszetek, karton táblákon.) Francia nyelven. A táblák a Nemzeti Múzeum néprajzi osztályán (ma Néprajzi Múzeum) őrzött erdélyrészi, ortodox vallási témájú, eredeti fametszet dúcokról készült levonatok. Lapok szélén kis beszakadásokkal 34x46 cm
11006.

6 000 HUF
17,39
20,98
11007.

20 000 HUF
57,97
69,93
Der Piraeus (Pireusz). Acélmetszet, papír, kissé foltos, paszpartuban, 11x16,5 cm
11008.

800 HUF
2,32
2,80
Der Königsee. Acélmetszet, papír, paszpartuban, 11x16 cm
11009.

800 HUF
2,32
2,80
A Virginai-Egyetem. Acélmetszet, papír, paszpartuban, 10,5x16 cm
11010.

800 HUF
2,32
2,80
50 db régi metszet, tájképek, városi veduták különféle külföldi helyszínekről, papír, paszpartuban, részben foltos, kb. 10,5x16,5 cm méretben
11011.

5 000 HUF
14,49
17,48
2 db népviseleti metszet, paszpartuban, üvegezve, magyar, német és angol felirattal, 32,5x50 cm
11012.

3 200 HUF
9,28
11,19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.