https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 27

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Exner Károly (1850-1919) 1900. Balaton Úszok Egyesülete 1900 Br díjérem (28mm) + Martinelli Jenő (1886-1949) ~1920. Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja - Budapest anno domini MDCCCXXIII Br díjérem (46mm) T:2
30579.

Exner Károly (1850-1919) 1900. "Balaton Úszok Egyesülete 1900" Br díjérem (28mm) + Martinelli Jenő (1886-1949) ~1920. "Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja - Budapest anno domini MDCCCXXIII" Br díjérem (46mm) T:2

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
~1906. Vívó és Atletikai Club (VAC) 1906. kétoldalas Br plakett (35x56mm) T:2 patina
30580.

~1906. "Vívó és Atletikai Club (VAC) 1906." kétoldalas Br plakett (35x56mm) T:2 patina

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
3
1926. Magyar Athletikai Szövetség Verseny Díja / 4x100m Bajnok Csapat 1926 fémjelzett Ag díjérem L.E. (Ludwig Ede) beütéssel (19,37g/0.800/35mm) + ~1920. Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága/ 4x400m Kerületi Bajnok Csapat II. ezüstözött Br díjérem mellszalagon (35mm) T:2 patina
30581.

1926. "Magyar Athletikai Szövetség Verseny Díja / 4x100m Bajnok Csapat 1926" fémjelzett Ag díjérem "L.E. (Ludwig Ede)" beütéssel (19,37g/0.800/35mm) + ~1920. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága/ 4x400m Kerületi Bajnok Csapat II." ezüstözött Br díjérem mellszalagon (35mm) T:2 patina

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
1929. Sport díjplakett, második helyezett számára M.L.T.C. (Mátyásföldi Lawn Tennis Club) egyoldalas, gravírozott Br plakett (51x31mm) T:2 patina
30582.

1929. Sport díjplakett, második helyezett számára "M.L.T.C. (Mátyásföldi Lawn Tennis Club)" egyoldalas, gravírozott Br plakett (51x31mm) T:2 patina

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
1930. M. Kir. Testnevelési Főiskola / Első magyar sportorvosi tanfolyam 1930. október Br emlékérem. Szign.: Kállai (40mm) T:1-
30583.

1930. "M. Kir. Testnevelési Főiskola / Első magyar sportorvosi tanfolyam 1930. október" Br emlékérem. Szign.: Kállai (40mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
3
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) ~1930. Budapesti Korcsolyázó Egylet - Alakult 1869 ezüstözött Br jelvény, hátlapon BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel (32mm) T:1
30584.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) ~1930. "Budapesti Korcsolyázó Egylet - Alakult 1869" ezüstözött Br jelvény, hátlapon "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (32mm) T:1

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
~1930. Budapest Székesfőváros Versenydíja kétoldalas Br díjérem (41mm) T:2-
30585.

~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas Br díjérem (41mm) T:2-

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. ORSZÁGOS TESTNEVELÉSI TANÁCS Br emlékérem (60mm) T:2- ph.
30586.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "ORSZÁGOS TESTNEVELÉSI TANÁCS" Br emlékérem (60mm) T:2- ph.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Fábri Ignác ~1930-1940. Magyar Athletikai Club a klub Margit-szigeti épületét ábrázoló Br plakett (49x81mm) T:1- HP 2150.
30587.

Fábri Ignác ~1930-1940. "Magyar Athletikai Club" a klub Margit-szigeti épületét ábrázoló Br plakett (49x81mm) T:1- HP 2150.

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Number of bids:
0
1932. Hungária Magyar Technikusok Egyesülete Céllövőversenye 1932 / SCIENTIA ET FORTITUNDI Br sport díjérem, mellszalagon (37x25,5mm) T:2
30588.

1932. "Hungária Magyar Technikusok Egyesülete Céllövőversenye 1932 / SCIENTIA ET FORTITUNDI" Br sport díjérem, mellszalagon (37x25,5mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese egyoldalas Br plakett, LUDVIG gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) bársonybéléses tárolódobozra erősítve (320x250x70mm) T:1-,2 Hungary 1936. Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest) one-sided Br plaque, with LUDVIG makers mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) on a storage box with velvet lining (320x250x70mm) C:AU,XF
30589.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese" egyoldalas Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) bársonybéléses tárolódobozra erősítve (320x250x70mm) T:1-,2 Hungary 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest)" one-sided Br plaque, with "LUDVIG" maker's mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) on a storage box with velvet lining (320x250x70mm) C:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
1940. Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 / IV. Csapatbajnokság 1938 ezüstözött Br tenisz díjérem hátoldalán LUDVIG BP gyártói jelzéssel. Szign.: AFA(?) (36mm) T:2
30590.

1940. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 / IV. Csapatbajnokság 1938" ezüstözött Br tenisz díjérem hátoldalán "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel. Szign.: AFA(?) (36mm) T:2

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment