Books: Technics

Number of items: 39

Szeghalmi Gyula: Amatőr fényképészek könyve Gyoma, 1906, Kiadta és nyomatta Kner Izidor Könyvnyomdai Műintézete; [3] p. + 328 p. + [22] t.; ill. A szerző bevezetésével, 248 szövegképpel, 4 háromszinnyomást föltüntető és 18 monochróm műmelléklettel. Korabeli félvászon kötésben.
17213.

10 000 HUF
27,03
29,41
Wartha Vincze: Az agyagipar technológiája. Bp., 1892, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói, igényesen újrakötött vászonkötésben
17214.

3 000 HUF
Teasdale Otto székesfővárosi tűzoltó főtiszt: A tűz és robbanás veszélye - Kézikönyv az iparban és kereskedelemben előforduló anyagok tűz és robbanóveszélyének megismerésére és elhárítására. Bp, 1928, Főv. Nyomda Rt. Számos korabeli reklámmal, kiadói, kissé laza egészvászon-kötésben.
17215.

2 400 HUF
18
Nagy László - Türk Péter: Könyvkötés. Bp., 1957, Műszaki. Félbőr kötésben, jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel, festett lapélekkel.
17216.

1 400 HUF
17217.

2 600 HUF
7,03
7,65
Zsélyi Aladár: A gázturbina. Kísérletek az új hőerőgép megalkotására. Bp., 1913, Pátria. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
17218.

1 400 HUF
Euklides: Az elemek első hat könyve. Ford: Baumgartner Alajos. Bp., 1905, Franklin. Félvászon kötésben.
17219.

1 000 HUF
Őri Róbert: Központi fűtés, szellőzés, melegvízkészítés. Kézikönyv berendezők és építészek részére. Bp., 1929, Vállalkozók lapja. Kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel.
17220.

1 800 HUF
Tarján Ferenc: Hogyan születik a találmány? A technika és tudomány legújabb vívmányai. Bp., 1935, Lampel R. Tulajdonosi névbejegyzéssel. Kiadói egészvászon kötésben.
17221.

1 600 HUF
Gyáripari és bányászati kollektív keretszerződés az 1949. évre. Bp.,1949,Szakszervezeti Tanács. Kiadói aranyozott 1egészvászon-kötés.
17222.

1 800 HUF
Bodóczky István: Sárkányépítés. Bp., 1982, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17223.

1 200 HUF
Telefonhírmondó. Összeáll. és szerk.: Gábor Luca. Bp., 1993, Magyar Rádió. Kiadói kartonált papírkötés.
17224.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF