Glass-objects

Number of items: 76

cca 1860 Hölgyportréval díszített emlékpohár, formába fúvott üveg, csiszolt, zománc festett, aranyozott peremmel, m:14cm /circa 1860 Memorial Cup decorated with portrait of Lady, mold blown glass, polished dual layer, enamel painted and gilded rim, m: 14cm
11205.

10 000 HUF
28,65
34,01
Hammer price:
10 000 HUF
cca 1860 Höjgyportréval díszített emlékpohár, formába fúvott üveg, csiszolt, zománc festett, aranyozott peremmel, m:14cm /circa 1860 Memorial Cup decorated with portrait of Lady, mold blown glass, polished dual layer, enamel painted and gilded rim, m: 14cm
11206.

10 000 HUF
28,65
34,01
Hammer price:
10 000 HUF
11207.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
14 000 HUF
40,11
47,62
  Add to cart
  Remove
Freiburg-i üveg kancsó, ezüstözött füllel és fedéllel, kopásokkal, jelzett, m: 25 cm
11208.

Available
14 000 HUF
40,11
47,62
  Add to cart
  Remove
11209.

Available
50 000 HUF
143,27
170,07
  Add to cart
  Remove
Jónás Bálint, Parád: Irizáló díszváza, anyagában színezett, festett, fújt üvegszál díszítéssel, egy köszörült hibával. m: 24 cm, 25x24 cm
11210.

Available
20 000 HUF
57,31
68,03
  Add to cart
  Remove
Erwin Weber design lézer gravírozott cicás váza, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m:25 cm
11211.

Available
10 000 HUF
28,65
34,01
  Add to cart
  Remove
Muranoi fújt díszváza, több rétegű, jelzés nélkül, hibátlan, m:33 cm
11212.

16 000 HUF
45,85
54,42
Hammer price:
16 000 HUF
Muranói üveg figura, színezett, jó állapotban, m: 29 cm
11213.

10 000 HUF
28,65
34,01
Hammer price:
10 000 HUF
Üvegváza arkangyal dekorral. Kézzel festett, formába öntött. 26 cm
11214.

Available
5 000 HUF
14,33
17,01
  Add to cart
  Remove
Üveg váza. Fomába öntött, több rétegű, minimális csorbával. 28 cm
11215.

Available
6 000 HUF
17,19
20,41
  Add to cart
  Remove
Szőlő motívumos tálca, formába préselt, maratott, karcolásokkal, 35,5×24 cm
11216.

5 000 HUF
14,33
17,01
Hammer price:
5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

380. Auction:
From 13 to 22 October
Payment deadline is 6 November
Viewing: From 19 to 22 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.