Art-ceramics

Number of items: 66

11021.

2 400 HUF
11022.

3 000 HUF
Horváth László (1941): Franciscus Davidis (Dávid Ferenc erdélyi unitárius prédikátor) Kerámia plakett. d:? 23 cm
11023.

2 000 HUF
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Furulyás fiú kerámia fiugra/váza, festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
11024.

20 000 HUF
54,05
58,82
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Iparművészeti Vállalatos Bárányos lány kerámia szobor, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 14 cm
11025.

2 600 HUF
7,03
7,65
Mihály Béla (1930-2001) mázas kerámia kaspó, fellógatásra szolgáló lánccal, jelzett, hibátlan, a lánccal sérült, 26x24 cm
11026.

5 000 HUF
11
Art deco női félakt szobor, mázas kerámia, jelzés nélkül, alján hiányos címkével és számmal (formaszámmal?), kopásnyomokkal, m: 25 cm
11027.

8 000 HUF
Váza art-deco stílusú mintával, mázas kerámia, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 23 cm
11028.

1 200 HUF
13
Pesthidegkúti festett mázas, kerámia tál, jelzett, hibátlan, 22,5x19x7 cm
11029.

2 200 HUF
5,95
6,47
Az öntudatos szakember. Jelzett, BŰV kerámia. Kézi festéssel. Hibátlan. 15,5 cm
11030.

1 600 HUF
Jelzés nélkül. Bordó, füles iparművész váza. Hibátlan. 36 c,
11031.

3 000 HUF
9
Jelzés nélkül. retro iparművész tál. Mázas kerámia. Hibátlan. d: 27 cm
11032.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF