Art-ceramics

Number of items: 66

Jelzett retró váza, festett mázas kerámia, kopott, m: 13 cm
11045.

2 000 HUF
Gránit halas tál, mázas kerámia, kis lepattanással, 50×33 cm
11046.

4 600 HUF
12,43
13,53
Ló figura. Mázas kerámia. Kis kopással. Jelzés nélkül 22 cm
11047.

1 200 HUF
Teknős alakú kerámia szappantartó, 11x8,5 cm
11049.

2 400 HUF
Retro iparművész váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, m: 25 cm
11050.

1 600 HUF
Bodrogkeresztúri áttört-fonott kerámia tálka, Magyar Posta motívummal, jelzett, matricás, d: 12 cm
11051.

1 000 HUF
Lány lanttal, mázas kerámia, jelzett, mázhibákkal, m: 32 cm
11052.

3 800 HUF
10,27
11,18
Festett, kerámia angyalka dísz, kopásokkal, m: 11 cm
11053.

1 200 HUF
Faimar, festett, mázas, virágmintás gyertyatartó, jelzett, 20x15 cm
11054.

2 000 HUF
17
Jelzés nélkül kerámia készlet tálak: d: 26 cm, d: 18 cm, Váza 26 cm
11055.

2 000 HUF
Delft Holland kerámia falitányér, jelzett, kis repedésekkel, d: 18,5 cm
11056.

1 200 HUF
Vöröses-barnás festett, mázas váza, kis lepattanással, m: 19 cm
11057.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF