Number of items: 399

AL jelzéssel: Karády Katalin. Ofszet, papír, foltos, 23×15,5 cm
10000.

1 600 HUF
4,58
5,44
Hammer price:
1 600 HUF
Aknay jelzéssel, 2 db mű: Fejek. Linómetszet, papír, egy papírra kasírozva, 15x11 cm
10001.

2 600 HUF
7,45
8,84
Hammer price:
2 600 HUF
Ágota 98 jelzéssel. Táj. Olaj, papír. 9x7 cm
10005.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 000 HUF
2,87
3,40
  Add to cart
  Remove
Albert Ferenc: Naplemente. Jelzett, olaj, vászon, sérült, keretben, 38x48,5 cm
10006.

15 000 HUF
42,98
51,02
25
Hammer price:
42 000 HUF
Almásy Aladár (1946-): Pozíciód lesz majd életed alkonya. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 10/10. A grafika egy másik példánya a pécsi Janus Pannonius Múzeum Modern Magyar Képtár gyűjteményében található. Lap jobb szélén kisebb foltokkal, mű ép. 32x43 cm
10007.

8 000 HUF
22,92
27,21
Hammer price:
12 000 HUF
Austin jelzéssel: Görög utca. Olaj, vászon, fa keretben, 63x53 cm
10008.

7 000 HUF
20,06
23,81
Hammer price:
7 000 HUF
Arató István (1922-2010):Őszi bokor. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Sérült fa keretben, 40×60 cm
10009.

16 000 HUF
45,85
54,42
Hammer price:
16 000 HUF
(Aszódi) Weil Erzsébet (1901-1976): Önarckép. Rézkarc, papír, paszpartuban. Jelzett. 15x19 cm
10010.

5 000 HUF
14,33
17,01
Hammer price:
8 000 HUF
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): A nagy diófánál (Dunakanyar). Színezett rézkarc, karton. Jelzett. 29x38 cm
10011.

4 000 HUF
11,46
13,61
Hammer price:
4 600 HUF
Baja Béla (1940-?): Vízitúra. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 26x18 cm
10012.

3 200 HUF
9,17
10,88
Hammer price:
3 200 HUF
Bakonyi Gy. jelzéssel: Birkanyáj. Rézkarc, papír, lap széle kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 17,5×23,5 cm
10013.

1 600 HUF
4,58
5,44
Hammer price:
1 600 HUF
Bajor Ágost (1892-1958): Hegyek. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×21,5 cm
10014.

Available
4 000 HUF
11,46
13,61
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

380. Auction:
From 13 to 22 October
Payment deadline is 6 November
Viewing: From 19 to 22 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.