Engravings

Number of items: 21

Címer. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül, lap teteje kissé sérült. 11x8 cm
11000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 000 HUF
5,73
6,80
  Add to cart
  Remove
11001.

Available
6 000 HUF
17,19
20,41
  Add to cart
  Remove
L Pissinus sculpsit Venetiis jelzéssel: Il mercurio di D. Vittorio Siri. Tomo II. Rézmetszet, papír, lap szélén apró szakadásokkal. Feltehetően egy XVIII. sz. könyv része v. címlapja. 18,5×13,5 cm
11002.

3 000 HUF
8,60
10,20
Hammer price:
3 000 HUF
Jelzés nélkül, 2 db metszetből álló tétel: Abendruhe (éjszakai pihenő) és Melkplatz (fejő hely). Acélmetszet, papír, ca. 12×18 cm
11003.

1 600 HUF
4,58
5,44
Hammer price:
1 600 HUF
Ludwig Rohbock (1820-1883), 5 db metszetből álló tétel: Vácz a Duna Felől, Vácz, Salamon Tornya Visegrádon, A hídon Pest és Buda között, Esztergom Párkány felől (utóbbi lap tetején kisebb szakadással). Pest, Lauffer és Stolp, (Darmstadt, G. G. Lange-ny.), acélmetszet, papír, ca. 11,5×16,5 cm
11004.

15 000 HUF
42,98
51,02
Hammer price:
15 000 HUF
cca 1773-1779 Buda, Magyar országnak hatalmas és ditsőséges királyainak és első vitézkedő kapitányainak emlékeztető koporsó épülete, Binder János Fülöp rézmetszete, 18x14 cm
11005.

4 000 HUF
11,46
13,61
Hammer price:
4 000 HUF
Frans Masereel (1889-1972): Nyomor. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 11×13 cm + Johann Nepomuk Passini (1798-1874) 3 db rézmetszete
11006.

Available
1 000 HUF
2,87
3,40
  Add to cart
  Remove
11007.

Available
8 000 HUF
22,92
27,21
  Add to cart
  Remove
11008.

Available
10 000 HUF
28,65
34,01
  Add to cart
  Remove
11009.

Available
2 000 HUF
5,73
6,80
  Add to cart
  Remove
Tiziano Vecellio (1488/1490?-1576), a velencei Santa Maria Gloriosa dei Frari templomban található oltárképe után készült XVIII. sz. metszet: Mária mennybemenetele. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül (lekopott jelzéssel). Foltos, sérült., 72×42 cm
11010.

5 000 HUF
14,33
17,01
Hammer price:
5 000 HUF
Balzer, Johann (1738*1799), 2 db metszet egy keretben: Joannes Jacobus de Weingarten és David Ben Abraham Oppenheimer. Színes rézmetszet, papír, üvegezett fa keretben, 9x15 és 16x11 cm
11011.

Available
2 400 HUF
6,88
8,16
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

380. Auction:
From 13 to 22 October
Payment deadline is 6 November
Viewing: From 19 to 22 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.