Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 47

~1970-1980. Kiváló Véradó zománcozott fém kitüntetés eredeti dobozban T:2 zománchiba
31603.

~1970-1980. "Kiváló Véradó" zománcozott fém kitüntetés eredeti dobozban T:2 zománchiba

1 200 HUF
1973-1982. Közalkalmazott Találkozók zománcozott és zománcozás nélküli Br természetjáró jelvények (5xklf) + felvarró T:1-,2
31604.

1973-1982. "Közalkalmazott Találkozók" zománcozott és zománcozás nélküli Br természetjáró jelvények (5xklf) + felvarró T:1-,2

3 000 HUF
1980. A Magyar Népköztársaság Űrhajósa aranyozott, műgyantás jelvény (26x60mm) T:1
31605.

12 000 HUF
32,43
35,29
1984. Kőrösi Csoma Sándor Bicentenárium Budapest 1984 műgyantás jelvény (9x) T:1-
31606.

800 HUF
~1990. Magyar címeres műgyantás Br sapkajelvény (38x20mm) T:2
31607.

1 400 HUF
1991. Magyar Köztársasági Arany Érdemkereszt, polgári tagozat ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, szalagsávval T:1 Hungary 1991. Golden Cross of Merit of the Hungarian Republic, Civil Grade silver plated Br decoration with ribbon, in original case with miniature ribbon C:UNC  NMK 743.
31608.

1991. "Magyar Köztársasági Arany Érdemkereszt, polgári tagozat" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, szalagsávval T:1 Hungary 1991. "Golden Cross of Merit of the Hungarian Republic, Civil Grade" silver plated Br decoration with ribbon, in original case with miniature ribbon C:UNC NMK 743.

12 000 HUF
32,43
35,29
Konyorcsik János (1926-2010) DN Alpár Érem - Építőipari Tudományos Egyesület - Alapítva 1958 / Dr. Menyhárt József I. díj Br emlékérem eredeti tokban, aranyozott fém búzakalász jelvénnyel (88mm) T:2
31609.

6 500 HUF
17,57
19,12
DN Magyar Koronás középcímer, Boszniával kiegészítve, zománcozott Br jelvény (40x30mm) T:1- kis patina
31610.

4 000 HUF
37
DN Bem József Általános Iskola - Balatonfüred festett Br jelvény (22mm) T:1-
31611.

DN "Bem József Általános Iskola - Balatonfüred" festett Br jelvény (22mm) T:1-

1 800 HUF
Belgium ~1900. II. Lipót-rend Főtiszti csillaga jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. Order of Leopold II, Grand Officer unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out
31612.

80 000 HUF
216,22
235,29
Csehszlovákia ~1970-1980. 8 db-os Tesla Hradec Králové zománcozott fém kitűző tokban T:1 Czechslovakia ~1970-1980. 8pcs of Tesla Hradec Králové enamelled metal badges C:UNC
31613.

Csehszlovákia ~1970-1980. 8 db-os "Tesla Hradec Králové" zománcozott fém kitűző tokban T:1 Czechslovakia ~1970-1980. 8pcs of "Tesla Hradec Králové" enamelled metal badges C:UNC

500 HUF
1,35
1,47
31614.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF