15003.
380. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
15
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Tucci, G.; Ghersi, E.: Kincses Tibet. Az 1933. évi Tucci-féle nyugat-tibeti tudományos kutatóút krónikája. 62 képpel. Bp., 1937, Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, szép állapotban