Books: Technics

Number of items: 25

Tömösy-Frank: Autóvillamosság. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
17192.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 000 HUF
2,87
3,40
  Add to cart
  Remove
17193.

Available
1 200 HUF
3,44
4,08
  Add to cart
  Remove
Sipos Antalné-Bencze Géza-Bikki István-Korbonits Dezső: A Chinoin története. (1910-1995.) Egy mindig megújuló vállalat. Bp., 1996., Chinoin. Kiadói kartonált papírkötés.
17194.

Available
1 000 HUF
2,87
3,40
  Add to cart
  Remove
17195.

Available
7 000 HUF
20,06
23,81
  Add to cart
  Remove
Tom Tit száz kísérlete és produkciója.I-II. köt. Bp., 1894, Athenaeum,4+223;4+2+240+IV p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötések, Gottermayer-kötések, kopott borítóval, a II. kötetben 2 kijáró lappal. Lechner Gedeon Magán-könyvtára bélyegzésekkel.
17196.

Tom Tit száz kísérlete és produkciója.I-II. köt. Bp., 1894, Athenaeum,4+223;4+2+240+IV p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötések, Gottermayer-kötések, kopott borítóval, a II. kötetben 2 kijáró lappal. "Lechner Gedeon Magán-könyvtára" bélyegzésekkel.

2 000 HUF
5,73
6,80
10
Hammer price:
3 600 HUF
Scanzoni, Friedrich W.: Lehrbuch der Geburtshilfe. 1-2. köt. Bécs, 1849-1850, L. W. Seidel. Megviselt vászonkötésben, foltos lapokkal.
17197.

4 000 HUF
11,46
13,61
Hammer price:
4 000 HUF
17198.

Available
3 000 HUF
8,60
10,20
  Add to cart
  Remove
Dr. Rosta István: Magyarország technikatörténete (a honfoglalás korától a III. évezred kezdetéig.) Bp.,1999,Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17199.

Available
3 200 HUF
9,17
10,88
  Add to cart
  Remove
Otto Croy: Das farbige Porträt. Harzburg, 1942., Heering-Verlag. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben.
17200.

Available
2 000 HUF
5,73
6,80
  Add to cart
  Remove
Makai István: Készítsünk Táskarádiót. Kis Technikus Könyvtár. Bp.,1958., Táncsics. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
17201.

Available
1 600 HUF
4,58
5,44
  Add to cart
  Remove
Mihalik Gyula: A batik. Bp.,1917,Szerzői,(Riegler József Ede-ny.), 29+3 p.+VIII t. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos.
17202.

Available
2 400 HUF
6,88
8,16
  Add to cart
  Remove
Stefan Gulás, Dusan Lescinsky: A vitorlás hajók története. Pozsony, 1979. Madách.
17203.

800 HUF
2,29
2,72
Hammer price:
1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

380. Auction:
From 13 to 22 October
Payment deadline is 6 November
Viewing: From 19 to 22 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.