15617.
380. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.