Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 15

Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. Bp.,1960, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papírkötésben.  A hátsó szennylapon a 1967. szept. 6.-án játszó (Ausztria-Magyarország (1:3)) magyar válogatott 6 tagjának aláírásaival, Mathesz Imre, Varga Zoltán, Szücs Lajos, Ihász Kálmán, Albert Flórián, és egy azonosítatlan aláírással. Valamint 3 db magyar válogatottat ábrázoló újságkivágással.
15610.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
20 000 HUF
57,31
68,03
  Add to cart
  Remove
Stankovits Szilárd: A testgyakorlás kézikönyve elemi és polgári iskolák számára. Tanítók és szülők használatára. A Magyar Athletikai Szövetség Könyvtára 5. Bp., 1913., Rózsavölgyi és Társa, XIV+256 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
15611.

2 000 HUF
5,73
6,80
Hammer price:
2 000 HUF
15612.

Available
3 000 HUF
8,60
10,20
  Add to cart
  Remove
Balla Zoltán: A modern sakk. Bp., 1912, Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Ujságvállalata. Kiadói félvászon kötésben.
15613.

2 000 HUF
5,73
6,80
Hammer price:
2 000 HUF
1947 Magyar Sakkvilág. XXXII. évf. Rendkívüli szám. 1947. október. Szerk.: Tóth László. Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., 205-224 p.+1 t.
15614.

Available
3 000 HUF
8,60
10,20
  Add to cart
  Remove
15615.

Available
1 400 HUF
4,01
4,76
  Add to cart
  Remove
15616.

Available
9 000 HUF
25,79
30,61
  Add to cart
  Remove
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
15617.

Available
4 000 HUF
11,46
13,61
  Add to cart
  Remove
15618.

Available
4 000 HUF
11,46
13,61
  Add to cart
  Remove
Sport és szépség. 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, sok képpel.
15619.

Available
2 000 HUF
5,73
6,80
  Add to cart
  Remove
Túravezető-képzés. Vizsgakérdések-feleletek. Szerk.: Diviaczky Gyula, Faics Lajos, Thuróczy Lajos. hn., 1977, Magyar Természetbarát Szövetség. Papírkötésben, kissé foltos borítóval.
15620.

Available
1 000 HUF
2,87
3,40
  Add to cart
  Remove
Wild Ferenc-Szaniszló József: Hegymászók könyve. Bukarest, 1978, Kriterion. Gazdag fekete-fehér szövegközti ábrákkal, képekkel és fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr kötés, szép állapotban.
15621.

Available
1 600 HUF
4,58
5,44
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

380. Auction:
From 13 to 22 October
Payment deadline is 6 November
Viewing: From 19 to 22 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.