Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 15

15610.

20 000 HUF
54,05
58,82
Stankovits Szilárd: A testgyakorlás kézikönyve elemi és polgári iskolák számára. Tanítók és szülők használatára. A Magyar Athletikai Szövetség Könyvtára 5. Bp., 1913., Rózsavölgyi és Társa, XIV+256 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
15611.

2 000 HUF
15612.

3 000 HUF
Balla Zoltán: A modern sakk. Bp., 1912, Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Ujságvállalata. Kiadói félvászon kötésben.
15613.

2 000 HUF
1947 Magyar Sakkvilág. XXXII. évf. Rendkívüli szám. 1947. október. Szerk.: Tóth László. Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., 205-224 p.+1 t.
15614.

3 000 HUF
15615.

1 400 HUF
15616.

9 000 HUF
24,32
26,47
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
15617.

4 000 HUF
15618.

4 000 HUF
Sport és szépség. 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, sok képpel.
15619.

2 000 HUF
Túravezető-képzés. Vizsgakérdések-feleletek. Szerk.: Diviaczky Gyula, Faics Lajos, Thuróczy Lajos. hn., 1977, Magyar Természetbarát Szövetség. Papírkötésben, kissé foltos borítóval.
15620.

1 000 HUF
Wild Ferenc-Szaniszló József: Hegymászók könyve. Bukarest, 1978, Kriterion. Gazdag fekete-fehér szövegközti ábrákkal, képekkel és fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr kötés, szép állapotban.
15621.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF