Books: Social sciences

Number of items: 13

Magyar Néprajzi Lexikon 1-5. Ortutay Gyula szerkesztésben. Budapest, 1977-1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban, fotókkal illusztrálva, jó állapotban.
17179.

6 000 HUF
17,19
20,41
Hammer price:
8 000 HUF
17180.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 800 HUF
13,75
16,33
  Add to cart
  Remove
Dr. Tarcsay Izabella: Pszichodiagnosztika. A Rorschach-vizsgálat és klinikai alkalmazása. Bp.,(1940), Eggenberger. Kiadói kopott egészvászon-kötésben.
17181.

1 000 HUF
2,87
3,40
29
Hammer price:
6 000 HUF
Kunszt György: A hagyomány jövője. Prolegomena. Dedikált! Veszprém, 1995. Pannon Pantheon. Kiadói papírkötésben
17182.

2 000 HUF
5,73
6,80
Hammer price:
2 200 HUF
17183.

Available
2 400 HUF
6,88
8,16
  Add to cart
  Remove
Dr. Feldmann Sándor: Az ideges félelem és egyéb fejezetek a pszichopatológia köréből. (A pszichoanalízis alkalmazása az orvosi gyakorlatban.) Bp., 1925, Mai Henrik és Fia, 163 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17184.

Available
1 000 HUF
2,87
3,40
  Add to cart
  Remove
Harkai Schiller Pál: Bevezetés a lélektanba. A cselekvés elemzése. Bp.,1944., Pantheon. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, a borító egyik sarkán hiánnyal. A szerző által dedikált.
17185.

1 600 HUF
4,58
5,44
Hammer price:
1 600 HUF
Stern Samu: A szabad gondolat és a nemzeti eszme. Bp., 1936. Magyar Cobden Szövetség. 28p.
17186.

Available
1 800 HUF
5,16
6,12
  Add to cart
  Remove
17187.

Available
1 600 HUF
4,58
5,44
  Add to cart
  Remove
Ortutay Gyula: Parasztságunk élete. Bp., 1937. Officina. Müller Miklós fotóival. Enyhén sérült papírkötésben.
17188.

800 HUF
2,29
2,72
Hammer price:
800 HUF
Dobos Ilona: Paraszti szájhagyomány, városi szóbeliség. Bp., 1986, Gondolat. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, szép állapotban.
17189.

Available
1 000 HUF
2,87
3,40
  Add to cart
  Remove
17190.

800 HUF
2,29
2,72
Hammer price:
800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

380. Auction:
From 13 to 22 October
Payment deadline is 6 November
Viewing: From 19 to 22 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.