Number of items: 233

Móricz Zsigmond: Sárarany. Tizedik kiadás. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, szerző aláírásával + azonosítatlan aláírással.
17305.

10 000 HUF
28,65
34,01
20
Hammer price:
24 000 HUF
Molnár Ferenc: Egy haditudósító emlékei. 1914. nov.-1915. nov. I. köt. Molnár Ferenc művei. Bp., 1928, Franklin, 232 p. Kiadói aranyozott egészvászon--kötés, kopott borítóval, kopott, kissé sérült gerinccel. A szerző, Molnár Ferenc (1878-1952) író által aláírt. Valamint egy azonosítatlan aláírással.
17306.

8 000 HUF
22,92
27,21
14
Hammer price:
22 000 HUF
17307.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
30 000 HUF
85,96
102,04
  Add to cart
  Remove
17308.

Available
20 000 HUF
57,31
68,03
  Add to cart
  Remove
17309.

Available
12 000 HUF
34,38
40,82
  Add to cart
  Remove
Longus: Daphnis és Chloé. Pásztorregény. H.n., é.n., Hellas. Számozott példány (691/1000). Sérült kartonált papírkötésben, aranyozott lapélekkel.
17310.

4 000 HUF
11,46
13,61
Hammer price:
4 000 HUF
Fekete István: Zsellérek. Bp. (cca 1940), Kir. M. Egyetemi Nyomda. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés. Előzéklapon ajándékozási sorokkal 1940-ből és későbbi tollas névbejegyzéssel, máskülönben jó állapotban.
17311.

6 000 HUF
17,19
20,41
Hammer price:
6 000 HUF
Fekete István: Öreg utakon. Bp., Új Idők Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
17312.

Available
3 000 HUF
8,60
10,20
  Add to cart
  Remove
Erdélyi köszöntő. Bp.,1938, Révai. Kiadói halina kötés díszes, festett, színezett, erdélyi templomot, fenyőket ábrázoló címfedélképpel, két színű címfelirattal, mintázott, feliratozott könyvgerinccel, kissé foltos borítóval. 2879 számú névre szóló számozott példány. A címlap előtti köszöntőben a szerzők aláírásának nyomatával. Kós Károly 9 fekete-fehér, egész oldalas szövegközti linómetszetével illusztrált. Nyírő József, Makkai Sándor, Tamási Áron, Dsida Jenő, Bánffy Miklós, Kós Károly, Wass Albert írásaival.
17313.

5 000 HUF
14,33
17,01
Hammer price:
7 000 HUF
Boros Mihály: Jorio könyve. I-II. köt. I. rész.: Téli és tavaszi álmok. Január-junius. II. rész.: Nyári játék - őszi hangulat. Julius - december. Bp., 1921., Szerzői kiadás- Garay, (Fővárosi-Garay-ny.), 94+2; 95 p. Első kiadások. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítókat bekötötték.
17314.

Available
5 000 HUF
14,33
17,01
  Add to cart
  Remove
Verne Gyula: A két Kip testvér.  Budapest, é.n., Franklin-Társulat Magyar Irod. Intézet és Könyvnyomda, 203 p.; Verne Gyula Összes Munkái sorozat George Roux eredeti rajzaival. Egyedül jogosított magyar kiadás. Festett, aranyozott, kissé kopott egészvászon kötésben.
17315.

5 000 HUF
14,33
17,01
21
Hammer price:
16 000 HUF
Katona József: Bánk Bán. Dráma öt felvonásban. A szerző életrajzával. Kiadta Horváth Döme. Kecskemét, 1856, Szilády Károly, 1 t.+XVI+164 p. Igényes modern félvászon kötésben, körülvágva.
17316.

4 000 HUF
11,46
13,61
Hammer price:
4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

380. Auction:
From 13 to 22 October
Payment deadline is 6 November
Viewing: From 19 to 22 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.