15 000 HUF
Titi Livii Patavini Historiarum Romanarum II-IV. köt. Venetiis, 1739, Apud Franciscum Pitteri. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a III. kötet foltos, a kötése laza, sérült és a borító részben elvált a könyvtesttől.