Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 53

Dr. Fasching Antal: A magyar országos háromszögelések és részletes felmérések új vetületi rendszerei. Bp., 1909, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17126.

14 000 HUF
37,84
41,18
17127.

10 000 HUF
27,03
29,41
17128.

8 000 HUF
17129.

8 000 HUF
Határozó kézikönyv tétel, 7 db: David Carter: A világ lepkéi. Bp., 1994. Pnaem.; Colin Harrison, Alan Greensmith: A világ madarai. Bp., 1994, Magyar Könyvklub.; Chris Pellant: Kőzetek és ásványok. Bp., 2008, Taramix.; Michael Lohmann: Bogarak, szitakötők, pókok és más ízeltlábúak. Bp., 1997, Panemex.; S. Peter Dance: Csigák és kagylók. Bp., 1994, Panem.; Ian Ridpath: Bolygók és csillagok. Bp., 1999, Panemex.; Christopher Grey-Wilson: Vadvirágok. Bp., 1996, Panem.
17130.

6 000 HUF
17131.

4 000 HUF
Dr. Lasz Samu: Tudományos problémák. Népszerű tárcaközlemények fiataloknak és öregeknek. Bp.,[1924],Légrády, 191 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, a hátsó szennylap részben a kötéstáblához ragadt, az utolsó lap kissé sérült. A szerző, Dr. Lasz Samu (1859-1930) geográfus, földrajzi író által Greszler Jenő m. kir. vallás és közoktatásügyi minisztérium miniszteri tanácsosa részére.
17132.

2 800 HUF
7,57
8,24
17133.

2 800 HUF
7,57
8,24
Josephus Verner: Metaphysica, seu gnoseologia. Pestini, 1835, J. M. Trattner - Károlyianis. Latin nyelven, kopottas félbőr kötésben.
17134.

3 000 HUF
17135.

2 400 HUF
17136.

4 000 HUF
17137.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF