Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 53

Dr. Fasching Antal: A magyar országos háromszögelések és részletes felmérések új vetületi rendszerei. Bp., 1909, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17126.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
14 000 HUF
40,11
47,62
  Add to cart
  Remove
17127.

10 000 HUF
28,65
34,01
Hammer price:
10 000 HUF
17128.

Available
8 000 HUF
22,92
27,21
  Add to cart
  Remove
17129.

Available
8 000 HUF
22,92
27,21
  Add to cart
  Remove
Határozó kézikönyv tétel, 7 db: David Carter: A világ lepkéi. Bp., 1994. Pnaem.; Colin Harrison, Alan Greensmith: A világ madarai. Bp., 1994, Magyar Könyvklub.; Chris Pellant: Kőzetek és ásványok. Bp., 2008, Taramix.; Michael Lohmann: Bogarak, szitakötők, pókok és más ízeltlábúak. Bp., 1997, Panemex.; S. Peter Dance: Csigák és kagylók. Bp., 1994, Panem.; Ian Ridpath: Bolygók és csillagok. Bp., 1999, Panemex.; Christopher Grey-Wilson: Vadvirágok. Bp., 1996, Panem.
17130.

6 000 HUF
17,19
20,41
Hammer price:
12 000 HUF
17131.

Available
4 000 HUF
11,46
13,61
  Add to cart
  Remove
Dr. Lasz Samu: Tudományos problémák. Népszerű tárcaközlemények fiataloknak és öregeknek. Bp.,[1924],Légrády, 191 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, a hátsó szennylap részben a kötéstáblához ragadt, az utolsó lap kissé sérült. A szerző, Dr. Lasz Samu (1859-1930) geográfus, földrajzi író által Greszler Jenő m. kir. vallás és közoktatásügyi minisztérium miniszteri tanácsosa részére.
17132.

Available
2 800 HUF
8,02
9,52
  Add to cart
  Remove
17133.

2 800 HUF
8,02
9,52
Hammer price:
2 800 HUF
Josephus Verner: Metaphysica, seu gnoseologia. Pestini, 1835, J. M. Trattner - Károlyianis. Latin nyelven, kopottas félbőr kötésben.
17134.

Available
3 000 HUF
8,60
10,20
  Add to cart
  Remove
17135.

Available
2 400 HUF
6,88
8,16
  Add to cart
  Remove
17136.

4 000 HUF
11,46
13,61
Hammer price:
4 200 HUF
17137.

Available
5 000 HUF
14,33
17,01
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

380. Auction:
From 13 to 22 October
Payment deadline is 6 November
Viewing: From 19 to 22 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.