Books: Military

Number of items: 17

Janes Fighting Ships 1976-1977. Szerk.: Captain John E. Moore. London, 1977., Janes Yearbooks, 136+831 p. Angol nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
17032.

Jane's Fighting Ships 1976-1977. Szerk.: Captain John E. Moore. London, 1977., Jane's Yearbooks, 136+831 p. Angol nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
10 000 HUF
28,65
34,01
  Add to cart
  Remove
Feldmarschall Conrad: Aus meiner Dienstzeit 1906-1918. Dritter band: 1913 und das erste Halbjahr 1914. Der Ausgang des Balkankrieges und die Zeit bis zum Fürstenmord in Sarajevo. Wien-Leipzig-München, 1922, Rikola, 816+2 p.+ 3 melléklettel. Német nyelven. Kiadói kIssé sérült félvászon-kötésben. +  Aus meiner Dienstzeit 1906-1918. Vierter Band.: 25. Juni 1914 bis 30. September 1914. Die politischen und militärischen Vorgänge vom Fürstenmord Sarajevo bis zum Abschluß der ersten bis zum Beginn der zweiten Offensive gegen Serbien und Rußland. Térkép-melléklet kötet. 2 p+3-5+7-21+23-27.+A-D t. Teljes. Német nyelven. Kiadói kopottas kartontokban. +   Aus meiner Dienstzeit. 1906-1918. Fünter Band: Oktober-November-Dezember 1914. Die Kriegsereignisse und die politischen Vorgänge ind dieser Zeit. Melléklet-kötet, nagyrészt térképekkel: 2 p.+Anlage A-E.+Anlage 1 -35. Teljes. Német nyelven. Kiadói sérült gerincű tokban, kopottas.
17033.

Available
8 000 HUF
22,92
27,21
  Add to cart
  Remove
FErich v. Falkenhayn: Die Oberste Heeresleitung 1914-1916 in ihren wichtigsten Entchließungen. Berlin, 1920, Mittler. 5 db szövegközti térképpel és 7 db kivehető térkép melléklettel. Német nyelven. Kiadói kIssé sérült félvászon-kötésben. Címlapon tulajdonosi bélyegzővel.
17034.

Available
3 000 HUF
8,60
10,20
  Add to cart
  Remove
E. Réső Zoltán: Soha többé háborút. A 106-os Tábori Kórház története 1942-1943. Dunaszerdahely, 1993, Lilium Aurum. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés.
17035.

2 800 HUF
8,02
9,52
Hammer price:
3 000 HUF
Clair Vilmos: Párbaj-codex. Bp., [1929], Singer és Wolfner, 135+1 p.+ 3 t. Kiadói foltos papírkötésben.
17036.

2 400 HUF
6,88
8,16
Hammer price:
2 400 HUF
17037.

Available
1 000 HUF
2,87
3,40
  Add to cart
  Remove
17038.

Available
4 000 HUF
11,46
13,61
  Add to cart
  Remove
17039.

Available
3 000 HUF
8,60
10,20
  Add to cart
  Remove
17040.

Available
1 000 HUF
2,87
3,40
  Add to cart
  Remove
Szakály Sándor: A magyar katonai elit 1938-1945. Bp., 1987, Magvető. Kiadói papírborításban.
17041.

Available
800 HUF
2,29
2,72
  Add to cart
  Remove
Tanulmányok a katonai felsőoktatás reformjához I-II. köt. Bp., 1992., Honvédelmi Minisztérium. Kiadói papírkötés.
17042.

1 400 HUF
4,01
4,76
Hammer price:
1 600 HUF
1. sz. Tanulmány a katonai felsőoktatás reform koncepciójához: Fülöp László: A külföldi tisztképzés jellemzői. Bp., 1992., Honvédelmi Minisztérium, 45 p.+2. sz. Tanulmány a katonai felsőoktatás reform koncepciójához: Perjés Géza: A magyar tisztképzés történelmi hagyományai. Bp., 1992., Honvédelmi Minisztérium, 3+93+32 p.+4. sz. Tanulmány a katonai felsőoktatás reform koncepciójához:Kormos László: A tiszti továbbképzés helyzete. Bp., 1992., Honvédelmi Minisztérium,2+39 p.
17043.

1 400 HUF
4,01
4,76
Hammer price:
1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

380. Auction:
From 13 to 22 October
Payment deadline is 6 November
Viewing: From 19 to 22 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.