https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Law

Number of items: 14

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Szegedi Ioannes (János): Rubricae sive synopses titulorum, capitum & articulorum universi Juris Ungarici... I-III. Egybe kötve. Tyrnaviae (Nagyszombat), 1734. Typ. Acad. 171 p.; + 279 p.; + 320 p. Korabeli, félbőr kötésben. A magyar általános jogban szereplő címek, fejezetek, cikkelyek címgyűjteménye.
15625.

Szegedi Ioannes (János): Rubricae sive synopses titulorum, capitum & articulorum universi Juris Ungarici... I-III. Egybe kötve. Tyrnaviae (Nagyszombat), 1734. Typ. Acad. 171 p.; + 279 p.; + 320 p. Korabeli, félbőr kötésben. A magyar általános jogban szereplő címek, fejezetek, cikkelyek címgyűjteménye.

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
51,58
EUR
,
61,22
USD
Number of bids:
3
Hammer price:
19 000 HUF
Robert C. Post: A szólásszabadság amerikai hagyományainak magyarázata. Joggyakorlat alkotmányos értékek és a társadalmi kontextus ölelésében. Bp.,[2017],Wolters Kluwer. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan kiadói zsugorfóliában.
15626.

Robert C. Post: A szólásszabadság amerikai hagyományainak magyarázata. Joggyakorlat alkotmányos értékek és a társadalmi kontextus ölelésében. Bp.,[2017],Wolters Kluwer. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan kiadói zsugorfóliában.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
11,46
EUR
,
13,61
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
4 000 HUF
A szólásszabadság káprázata. A szólásszabadság brit, amerikai és francia klasszikusainak szöveggyűjteménye. Szerk.: Reményi Édua-Koltay András. Bp.,[2017],Wolters Kluwer. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan kiadói zsugorfóliában.
15627.

A szólásszabadság káprázata. A szólásszabadság brit, amerikai és francia klasszikusainak szöveggyűjteménye. Szerk.: Reményi Édua-Koltay András. Bp.,[2017],Wolters Kluwer. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan kiadói zsugorfóliában.

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
10,32
EUR
,
12,24
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
3 600 HUF
Russell L. Weaver: Szólás és vallásszabadság az Amerikai Egyesült Államokban. Bp.,[2019],Wolters Kluwer. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan kiadói zsugorfóliában.
15628.

Russell L. Weaver: Szólás és vallásszabadság az Amerikai Egyesült Államokban. Bp.,[2019],Wolters Kluwer. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan kiadói zsugorfóliában.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,60
EUR
,
10,20
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
3 000 HUF
Balás P. Elemér emlékkönyv. Tisztelgés és antológia sajtójogi, szerzői jogi és személyiségi jogi műveiből halálának 70. évfordulójára. Szerk.:Koltay András. Bp., 2018., Wolter Kluwer. Kiadói papírkötés.
15629.

Balás P. Elemér emlékkönyv. Tisztelgés és antológia sajtójogi, szerzői jogi és személyiségi jogi műveiből halálának 70. évfordulójára. Szerk.:Koltay András. Bp., 2018., Wolter Kluwer. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
8,60
EUR
,
10,20
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Comparative Perspectives on the Fundamental Freedom of Expression. Szerk.: Koltay András. Bp.,2015, Wolters Kluwer. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15630.

Comparative Perspectives on the Fundamental Freedom of Expression. Szerk.: Koltay András. Bp.,2015, Wolters Kluwer. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 200 HUF
6,30
EUR
,
7,48
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Dr. Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészítve. I. rész. A.,Törvénykezés, B., Szervezet, C., Telekkönyvi rendtartás. Bp.,1892, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
15631.

Dr. Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészítve. I. rész. A.,Törvénykezés, B., Szervezet, C., Telekkönyvi rendtartás. Bp.,1892, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,73
EUR
,
6,80
USD
Number of bids:
5
Hammer price:
2 400 HUF
Dr. Szondy Viktor-Jónás Endre: Diplomáciai lexikon. (A magyar törvények és rendeletek nemzetközi vonatkozásai, a nemzetközi jog, nemzetközi magánjog és nemzetközi büntetőjog általános elvei, külügyi igazgatás, Magyarország által kötött jogi és gazdasági vonatkozású nemzetközi szerződések, a külállamok szervezetére és gazdasági életére, valamint a külkereskedelmi forgalomban szerepet játszó terményekre és nyersanyagokra vonatkozó ismeretek.) Bp., 1947, Kulcsár Andor, 1048+4 p.+7 t.(4 színes.) Későbbi aranyozott gerincű átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
15632.

Dr. Szondy Viktor-Jónás Endre: Diplomáciai lexikon. (A magyar törvények és rendeletek nemzetközi vonatkozásai, a nemzetközi jog, nemzetközi magánjog és nemzetközi büntetőjog általános elvei, külügyi igazgatás, Magyarország által kötött jogi és gazdasági vonatkozású nemzetközi szerződések, a külállamok szervezetére és gazdasági életére, valamint a külkereskedelmi forgalomban szerepet játszó terményekre és nyersanyagokra vonatkozó ismeretek.) Bp., 1947, Kulcsár Andor, 1048+4 p.+7 t.(4 színes.) Későbbi aranyozott gerincű átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
5 000 HUF
14,33
EUR
,
17,01
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. V., VI. VII. kötet: 1913-1926, 1927-1928. 1929-1933 Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929-35, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés,. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki. Józsa Sándor Arany kalász Gyógyszertára. Kunhegyes bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert Arany kalász patika bélyegzőjével. Ritka!
15633.

Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. V., VI. VII. kötet: 1913-1926, 1927-1928. 1929-1933 Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929-35, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés,. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki. 'Józsa Sándor "Arany kalász" Gyógyszertára. Kunhegyes' bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert "Arany kalász" patika bélyegzőjével. Ritka!

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
11,46
EUR
,
13,61
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
4 000 HUF
A magyar ipartörvény. Összeáll.: Karlovitz Miklós - Fáth Ferenc. Bp., 1932, Robur Irodalmi Vállalat. Kicsit laza vászonkötésben, jó állapotban.
15634.

A magyar ipartörvény. Összeáll.: Karlovitz Miklós - Fáth Ferenc. Bp., 1932, Robur Irodalmi Vállalat. Kicsit laza vászonkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,40
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
1 000 HUF
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. VI. kötet: 1927-1928. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval.   Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki.   Józsa Sándor Arany kalász Gyógyszertára. Kunhegyes bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert Arany kalász patika bélyegzőjével.   Ritka!
15635.

Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. VI. kötet: 1927-1928. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki. 'Józsa Sándor "Arany kalász" Gyógyszertára. Kunhegyes' bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert "Arany kalász" patika bélyegzőjével. Ritka!

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,29
EUR
,
0,34
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
100 HUF
Dr. Térfi Gyula (szerk.): Magyar közigazgatási törvények. Közegészségügy. Bp., 1909. Grill. Egészvászon sorozatkötésben.
15636.

Dr. Térfi Gyula (szerk.): Magyar közigazgatási törvények. Közegészségügy. Bp., 1909. Grill. Egészvászon sorozatkötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
800 HUF
2,29
EUR
,
2,72
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

380. Auction:
From 13 to 22 October
Payment deadline is 6 November
Viewing: From 19 to 22 October

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment