Books: Hunting

Number of items: 5

Patay László: Ez is elment vadászni. Sajdik Ferenc illusztrációival. Karcag, 1999, Karcag Város Önkormányzata. Első kiadás. Kiadói papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.
17121.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 000 HUF
5,73
6,80
  Add to cart
  Remove
Komárek, Julius: Kárpáti vadászatok. Bratislava - Bp., 1965, Tatran - Móra Kiadó. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval
17122.

1 400 HUF
4,01
4,76
Hammer price:
2 000 HUF
R. G. Pfeffer: Sólyom a kézen. Bp., 1988., Mezőgazdasági. Kiadói kopott papírkötés, intézményi bélyegzővel.
17123.

1 000 HUF
2,87
3,40
Hammer price:
1 000 HUF
Gyimesi György: A Meru lankáin. Vadászélmények. Pozsony,1975,Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, apró szakadásokkal a papírborítón.+Vadászati alapismeretek. Szerk: Dr. Bencze Lajos, Dr. Dániel István. Bp., 1975., Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.
17124.

1 400 HUF
4,01
4,76
Hammer price:
1 400 HUF
Szász Imre: Ez elment vadászni... Bp., 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17125.

Available
800 HUF
2,29
2,72
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

380. Auction:
From 13 to 22 October
Payment deadline is 6 November
Viewing: From 19 to 22 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.