2 000 HUF
Hoitsy Pál: Nagymagyarország. A magyar történet jövő századai. Bp.,1902,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 79+3 p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, egy helyen ceruzás bejegyzéssel, intézményi bélyegzővel.