Books: Architecture, Art

Number of items: 99

16570.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
20 000 HUF
57,31
68,03
  Add to cart
  Remove
Bierbauer Virgil: Architectura. Souvenir du XIIe Congres International des Architectes. Bp., 1930, Hornyánszky. Az 57-180. oldalakon fotókkal, francia, angol, német és olasz nyelven, névbejegyzéssel, kiadói vászonkötésben.
16571.

Available
15 000 HUF
42,98
51,02
  Add to cart
  Remove
A művészet története 1-16. köt. Teljes. 1. köt.: Az ókori Közel-Kelet művészete, 2. köt.: Egyiptomi művészet, 3. köt.: Görög művészet, 4. köt.: Föníciai és etruszk művészet, 5. köt.: Római művészet, 6. köt.: Az ókereszténységtől a román korig, 7. köt.: Gótikus művészet, 8. köt.: Korai reneszánsz, 9. köt.: Érett reneszánsz és manierizmus, 10. köt.: Barokk művészet, 11. köt.: A rokokótól a XVIII. század végéig,12. köt.: A klasszicizmustól a realizmusig, 13. köt.: Az impresszionizmustól a szecesszióig, 14. köt.: Az expresszionizmustól a szürrealizmusig, 15. köt: Legújabb kori művészet, 16.köt.: Magyar művészet. Bp., 2005-2009., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16572.

11 000 HUF
31,52
37,41
Hammer price:
18 000 HUF
Magyar kollázs. A magyar kollázs történetéből 1910-2004. Győr, 2004. Magyar Festők Társasága. Kiadói papírkötésben.
16573.

8 000 HUF
22,92
27,21
Hammer price:
12 000 HUF
16574.

6 000 HUF
17,19
20,41
Hammer price:
7 500 HUF
Kalauz a Művészház Bund Österreichischer Künstler és Gustav Klimt gyűjteményes kiállítására Bp., 1913, Művészház. Fekete-fehér képpel illusztrált katalógus, többek közt Klimt, Egon Schiele, Oscar Kokoschka és mások műveivel. Kiadói papírkötés.
16575.

2 400 HUF
6,88
8,16
Hammer price:
2 400 HUF
Ernst Múzeum kiállítása VI. Francia Impresszionisták (Manet) és Herman Lipót gyűjteményes kiállítása. Bp., 1912, Ernst Múzeum. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval. Néhány korabeli ceruzás bejegyzéssel.
16576.

3 000 HUF
8,60
10,20
13
Hammer price:
6 000 HUF
AZ ERNST- MUZEUM KIÁLLÍTÁSAI X. Magyar biedermeier-művészet. Rendezte:Ernst Lajos, Lázár Béla Bp., 1913, Az Ernst-Muzeum kiadása. 51 p. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés.
16577.

Available
2 000 HUF
5,73
6,80
  Add to cart
  Remove
Ernst Múzeum kiállítása V. Vadász Miklós rajzainak gyűjteményes kiállítása. Bp., 1912, Ernst Múzeum. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, néhány lap kissé foltos.. Néhány korabeli ceruzás bejegyzéssel.
16578.

1 600 HUF
4,58
5,44
Hammer price:
1 800 HUF
Ernst Múzeum kiállítása XV. Gróf Batthyány Gyula festményeinek és Beck Ö. Fülöp szobrainak gyűjteményes kiállítása. Bp., 1914, Ernst Múzeum. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. Néhány korabeli ceruzás bejegyzéssel.
16579.

1 600 HUF
4,58
5,44
11
Hammer price:
8 000 HUF
Adolf Hildebrand: A forma problémája a képzőművészetben. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval és gerinccel. Boríton ceruzás tulajdonosi névbejegyzéssel.
16580.

Available
1 600 HUF
4,58
5,44
  Add to cart
  Remove
A Művészház bibliai kiállítása és Jacobey Károly művészi hagyatéka. H.n.., 1910, k.n.. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, utolsó lap és hátsó borító foltos.
16581.

Available
1 200 HUF
3,44
4,08
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

380. Auction:
From 13 to 22 October
Payment deadline is 6 November
Viewing: From 19 to 22 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.