Printed Materials

Number of items: 261

12957.

8 000 HUF
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 27×27 cm
12958.

10 000 HUF
27,03
29,41
1908 New york City guide, street directory, map, viseltes állapotban
12959.

4 000 HUF
1908 Az Interparlamentáris Unió kirándulásának programja
12960.

1 200 HUF
cca 1910 Herkulesfürdő, leporelló 10 képpel, egészvászon kötésben
12961.

3 000 HUF
10
cca 1910 A szociáldemokrata párt felhívása a VIII. kerületi munkásokhoz
12962.

4 000 HUF
cca 1910 Szótár a Hollandiába kiküldött gyermekek részére. Országos Gyermekvédő Liga 27x33 cm Vászonra kasírozva
12963.

1 000 HUF
17
cca 1910 Schnellpostdampfer Kaiser Wilhelm II. Német nyelvű nyomtatvány fekete-fehér fotókkal
12964.

2 000 HUF
1910 Bp., Budapest székesfőváros uj lakásbérleti szabályrendelete és egyéb hasznos tudnivalók
12965.

1 000 HUF
cca 1910 Carl Lauser Stuttgart. Geschäftsbücher-Fabrik und Buchdruckerei cég nagyméretű prospektusa, német nyelven.
12966.

1 200 HUF
Kós Károly: Régi Kalotaszeg. Ajánlom azoknak, kik új utakat járnak. H.n., 1910-11, k.n. 8 p. Lap szélén apró szakadással. Címlap tetején korabeli tulajdonosi névbejegyzéssel.
12967.

2 000 HUF
23
cca 1910 2 db Velencével kapcsolatos reprodukciókkal illsuztrált album: Venezia Artistica. H.n., é.n., k.n. Többek közt Tiziano, Veronese, Giovanni Bellini műveinek fekete-fehér reprodukcióival. Kiadói harántalakú fűzött papírkötés, sérült gerinccel. + Venezia. H.n., é.n., k.n. Színes képekkel, velencei vedutákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült, széteső állapotban.
12968.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF