12905.
380. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
cca 1933 Murgács Kálmán ötödik nótáskönyve. Bp., Nádor Kálmán Zeneműkiadó. Murgács aláírásával. Félvászon kötésben, kopottas állapotban.