11286. 380. Closed Online auction Antique
3 000 HUF
0 HUF
Kopcsányi Ottó (1933-2016): Doboz, réz, plasztikusan budapesti motívumokkal díszített, fa betéttel, jelzett az alján, kisebb deformációkkal és kopásokkal, 14x22x2 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit