https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 200

Auction is over! Item soon called at the auction hall
George Sbârcea: Szép város Kolozsvár. Bukarest,1980,Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. +  Kalauz a régi és az új Kolozsvárhoz. Gaal György kolozsvári séták. Vincze Zoltán bevezetőjével. Szerk.: Jakó Klára, Kovács Kiss Gyöngy. Kolozsvár, 1992, Korunk. Kiadói papírkötésben.
15048.

George Sbârcea: Szép város Kolozsvár. Bukarest,1980,Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Kalauz a régi és az új Kolozsvárhoz. Gaal György kolozsvári séták. Vincze Zoltán bevezetőjével. Szerk.: Jakó Klára, Kovács Kiss Gyöngy. Kolozsvár, 1992, Korunk. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Number of bids:
0
Dr. v. Uzsoky Norbert: Kiütéses tifusz. Bp., é.n. Rupp Miklós. Kiadói papír kötésben, kijáró lapokkal.
15049.

Dr. v. Uzsoky Norbert: Kiütéses tifusz. Bp., é.n. Rupp Miklós. Kiadói papír kötésben, kijáró lapokkal.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Varga Gyula: Debreceni szíjgyártók Kathy László, Kádár Gyula. Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Közleményei. 45. Debrecen, 1986., (Alföldi-ny.), 59+1 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.  A szerző, Varga Gyula (1924-2004) etnográfus, muzeológus, egyetemi tanár által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány.
15050.

Varga Gyula: Debreceni szíjgyártók Kathy László, Kádár Gyula. Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Közleményei. 45. Debrecen, 1986., (Alföldi-ny.), 59+1 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. A szerző, Varga Gyula (1924-2004) etnográfus, muzeológus, egyetemi tanár által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Orbán Balázs: Székelyföld képekben. Bukarest, 1971, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15051.

Orbán Balázs: Székelyföld képekben. Bukarest, 1971, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Dr. Buzinkay Géza: Budapest Székesfőváros. Ábrázolások a Budapesti Történeti Múzeum gyűjteményéből. Ford.: Rozsnayi Krisztina. Bp., 1995., Budapest Bank. Kiadói aranyozott, illusztrált bársony-kötés. Megjelent 1700 példányban.
15052.

Dr. Buzinkay Géza: Budapest Székesfőváros. Ábrázolások a Budapesti Történeti Múzeum gyűjteményéből. Ford.: Rozsnayi Krisztina. Bp., 1995., Budapest Bank. Kiadói aranyozott, illusztrált bársony-kötés. Megjelent 1700 példányban.

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
5
Rátz Kálmán: Afrika ébred. A világjárás hősei. Bp., 1936, Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15053.

Rátz Kálmán: Afrika ébred. A világjárás hősei. Bp., 1936, Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Miskolc középiskoláinak levéltári dokumentumai a kezdetektől 1950-ig. Szerk.: Csorba Csaba. Miskolc, 1989., B-A-Z Megyei Levéltár. Aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 500 példányban.
15054.

Miskolc középiskoláinak levéltári dokumentumai a kezdetektől 1950-ig. Szerk.: Csorba Csaba. Miskolc, 1989., B-A-Z Megyei Levéltár. Aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 500 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Number of bids:
0
Régészeti tanulmányok Miskolc korai történetéből. Szerk.: Rémiás Tibor. Miskolc Város Történetének Dokumentumai. II. Miskolc, 1992.,(Debrecen, Piremon-ny.) Kiadói papírkötés.
15055.

Régészeti tanulmányok Miskolc korai történetéből. Szerk.: Rémiás Tibor. Miskolc Város Történetének Dokumentumai. II. Miskolc, 1992.,(Debrecen, Piremon-ny.) Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
Komáromy József: Adatok Miskolc korai településtörténetéhez. Miskolc, 1960., Hermann Ottó Múzeum, 16 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15056.

Komáromy József: Adatok Miskolc korai településtörténetéhez. Miskolc, 1960., Hermann Ottó Múzeum, 16 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Komáromy József: Miskolc élete az Anjouk alatt. Múzeumi Füzetek 12. Miskolc, 1962., Hermann Ottó Múzeum, 20 p. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal.
15057.

Komáromy József: Miskolc élete az Anjouk alatt. Múzeumi Füzetek 12. Miskolc, 1962., Hermann Ottó Múzeum, 20 p. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Kubinyi András:A középkori Magyarország középkeleti része városfejlődésének kérdéséhez. Miskolc,[1985, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár],(Sokszorosító Levéltári Műhely-ny.), 7-82 p. + 4 t. Kiadói papírkötés.
15058.

Kubinyi András:A középkori Magyarország középkeleti része városfejlődésének kérdéséhez. Miskolc,[1985, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár],(Sokszorosító Levéltári Műhely-ny.), 7-82 p. + 4 t. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
A kalocsai pota nyelvjárássziget. (Tanulmányok.) Szerk.: Romsics Imre. Kuczy Károly: A pota nyelvjárásról. H. Tóth Tibor: A Kalocsa környéki (az ún. pota) nyelvjárás. Kalocsai Múzeumi Értekezések 7. Kalocsa, 2002., Kalocsai Múzeumbarátok Köre. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 500 példányban.
15059.

A kalocsai pota nyelvjárássziget. (Tanulmányok.) Szerk.: Romsics Imre. Kuczy Károly: A pota nyelvjárásról. H. Tóth Tibor: A Kalocsa környéki (az ún. pota) nyelvjárás. Kalocsai Múzeumi Értekezések 7. Kalocsa, 2002., Kalocsai Múzeumbarátok Köre. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 500 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment