Books: Tales

Number of items: 24

Petőfi Sándor: János vitéz. Magyarkuti Béla egészoldalas színes és fekete-fehér képtábláival, valamint fekete-fehér könyvdíszeivel illusztrált. Magyar Kincsek. Bp.,(1940.),Athenaeum, 118 p. + 5 (színes képtáblák.) Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal.
17423.

4 000 HUF
11,63
13,79
Kúnos Ignác: Mimózák és krizántémok. Nipponföldi mesevilág. Bp.,[1930],Keleti Mesekönyvek Kiadóhivatala,(Világosság Rt-ny.), 207+1 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17424.

2 000 HUF
5,81
6,90
Magyar mesék rózsás kertje, benne: Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai. Jeney Jenő és Abonyi Zoltán rajzaival. H.n. é.n., Révai. Egészvászon kötésben, hiányzó lapokkal.
17425.

2 000 HUF
5,81
6,90
Róna Emy: Egyszer volt... Írta és rajzolta: - -. Kecskemét, 1988., Petőfi-ny. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés. Reprint kiadás.
17426.

1 400 HUF
4,07
4,83
A pünkösdi királyné és más színdarabok. Gyermekszínpad. Szerk.: Rónasegi Miklós. Bp., 1961, Móra. Köpeczi Bocz István rajzaival. Bálint Ágnes: Sanyi manó és a darazsak c. mese. Kiadói papírkötés.
17427.

1 200 HUF
3,49
4,14
Voss Richárd: Léghajón az északi sarkhoz. Bp., 1904, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói festett, szecessziós egészvászon kötés, sérült gerinc, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
17428.

1 200 HUF
3,49
4,14
Ida Bohatta-Morpurgo: Unser Vater. München, 1932. Mueller. Sok színes egészoldalas képpel Kartonált papírkötés
17429.

1 000 HUF
2,91
3,45
Róna Emy: Bábszínház. Írta és rajzolta: - -. Bp., 1990.,(Gyomaendrőd, 48 Áfész-ny.) Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás.
17430.

1 400 HUF
4,07
4,83
Komjáthy István: Botond.Ezer év mondáiból s történeteiből. Bp., 1956, Magvető. Első kiadás. Reich Károly rajzaival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotú. A címoldalon Dienes István régész aláírása látható.
17431.

1 200 HUF
3,49
4,14
B. Csűrös Emilia:Lexi és a vöröskereszt.Aláírt példány! Bp., é.n., Pósa Károly. A címlapot Pál György festette, a szöveg közötti képek Kálmán Ágnes rajzai. Illusztrált kiadói félvászon kötésben, javított gerinccel
17432.

1 000 HUF
2,91
3,45
Benedek Elek: Hazánk története az ifjúság számára. Bp., én., Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, enyhén kopottas állapotban, meglazult kötéssel.
17433.

1 200 HUF
3,49
4,14
4 db ifjúsági könyv: Szalay László: Szuhay, vitéz Szarka Géza: Az osztály nem hagyja magát, Pogor Ödön: Az úttörők, Tábori Kornél: A rejtelmes ifjú, Mind kissé megviselt kiadói vászon és félvászon kötésben
17434.

2 000 HUF
5,81
6,90

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.