Books: Social sciences

Number of items: 48

Sombart Werner: A szocializmus és a szociális mozgalom. Fordította: Vezsenyi Béla. Társadalomtudományi könyvtár. Bp., 1908, Grill. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
17250.

1 000 HUF
17251.

100 HUF
0,27
0,29
17252.

100 HUF
0,27
0,29
17253.

1 200 HUF
17254.

1 200 HUF
17255.

1 800 HUF
Ignácz Rózsa Munkái 3 kötet Bp., é.n., Dante. Kiadói festett félvászon kötésben, kopásokkal
17256.

3 800 HUF
10,27
11,18
Vegyes könyv tétel, 2 db. Szurovy Géza: A kőolaj regénye. Bp., 1993, Hírlapkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé szakadt állapotban. A szerző által dedikált példány, dátumozva (1993 Karácsonyán). + John F. Walvoord: Armageddon, olaj és terror. Mit mond a Biblia Amerika jövőjéről, a közel-keletről és a nyugati civilizáció bukásáról? Mark Hitchcock közreműködésével. Morvay Péter fordítása. Bp., 2008, Új Spirit Könyvek. Második, javított kiadás. Papírkötésben, jó állapotban.
17257.

900 HUF
2,43
2,65
Dr. Bauer A. Bernhard: A nő. Tanulmányok a nő testéről, lelkéről, nemi életéről és erotikájáról. Dr. Fülöp Zsigmond fordítása. Bp., 1928, Novák Rudolf és Társa. Második rész, harmadik kiadás. Egészvászon kötésben, leszakadt borítóval és gerinccel.
17258.

1 000 HUF
Kármán Mór Paedagógiai dolgozatai rendszeres összeállításban. I-II. köt. Bp., 1909., Eggenberger,  4+IV+456; 4+488+4 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, néhány lapon ceruzás bejegyzésekkel.
17259.

2 400 HUF
17260.

2 600 HUF
7,03
7,65
Újváry Zoltán: Népszokás és népköltészet. Válogatott tanulmányok. Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Költeményei 35. Debrecen, 1980.,(Alföldi-ny.) Kiadói papírkötés.
17261.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF