Books: Social sciences

Number of items: 48

New Japanese-English Characte dictionary. Ed.: Jack Halpern. Tokyo, 1990, Kenkyusha. Japán és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban.
17214.

4 000 HUF
11,63
13,79
Dr. Völgyesi Ferenc: Férfi lélek, női lélek I-II. A yang-yin elv a természetben. Második kiadások. Bp., Vörösváry. Kiadói félvászon-kötésben.
17215.

5 000 HUF
14,53
17,24
17216.

3 600 HUF
10,47
12,41
17217.

8 000 HUF
23,26
27,59
Sigmund Freud: A mindennapi élet pszichopathologiája. (Az elfelejtés, elszólás, elírás, babona és tévedés.) Ford.: Dr. Takács Mária. Sigmund Freud Összegyűjtött Művei II. köt. Sajtó alá rendezte Dr. Ferenczi Sándor és Storfer A. József. Wien-Bp.,én,Internationaler Psychoanalytischer Verlag-Somló Béla. Átkötött félvászon-kötés, névbejegyzéssel.
17218.

2 400 HUF
6,98
8,28
Gál Péter - Miklós Judit (szerk.): A klasszikus grafológia kézikönyve. Kiadói papírkötés, jó állapotban, néhol ceruzás megjegyzésekkel.
17219.

2 200 HUF
6,40
Kecskés Pál: A bölcselet története főbb vonásaiban. Bp., 1981, Szent István Társulat. Kiadói műbőr-kötés.
17220.

1 600 HUF
4,65
5,52
Karácsony Sándor: A magyar világnézet. A neveléstudomány társaslélektani alapjai c. sorozat 2. kötete. Bp., 1941, Exodus. Eredeti papírborításban, javított gerinccel.
17221.

2 000 HUF
5,81
6,90
Népi kultúra - népi társadalom. A Magyar Tudományos Akadémia néprajzi kutató csoportjának évkönyve XIII. Főszerk.: Kósa László. Volt könyvtári példány. Bp., 1983, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
17222.

1 200 HUF
3,49
4,14
Népi kultúra - népi társadalom. A Magyar Tudományos Akadémia néprajzi kutató csoportjának évkönyve VII. Főszerk.: Ortutay Gyula. Bp., 1973, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
17223.

1 200 HUF
3,49
4,14
Gustav Jahoda: A babona lélektana. H. Erdős Ágnes fordítása. Bp., 1975, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Kissé kopott borító, kijáró lapok a példány végén. Volt könyvtári példány.
17224.

800 HUF
2,33
2,76
Harkai Schiller Pál: Bevezetés a lélektanba. A cselekvés elemzése. Bp.,1944., Pantheon. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és borítóval. A szerző által dedikált.
17225.

1 200 HUF
3,49
4,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.