Books: Religion

Number of items: 76

17356.

2 400 HUF
17357.

100 HUF
0,27
0,29
14
17358.

800 HUF
A gyermek Jézusról nevezett Szent Terézia nővér karmelita apácának önéletrajza. (1873-1897.) Ford.: Nagyfejtő Gabriella. Bp.,1926,Szent István-Társulat. Ötödik kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17359.

800 HUF
17360.

1 200 HUF
A Vizsolyi Biblia elöljáró beszéde. Bp., 1940. Orsz. Bethlen Szövetség. Kiadói, kissé szakadozott papírkötésben.
17361.

1 200 HUF
17362.

1 200 HUF
17363.

1 000 HUF
Wilhelm Busch: Páduai Szent Antal. Fordította: Kende István. Bp.,1958, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17364.

1 000 HUF
17365.

12 000 HUF
32,43
35,29
Énekeskönyv a magyar reformátusok használatára. Debrecen, Méliusz Könyvkereskedés. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17366.

1 000 HUF
Theodor Beza (1519-1605): Novum D[omini] N[ostri] Jesu Christi Testamentum. Latine: ex interpretatione Theodori Bezae ultimo recognita. Amstelodami (Amsterdam),1624,Pauli Arnoldi f. a Ravesteyn,(Impensis Johannis Jansonii,)1+248 fol. Latin nyelven. Későbbi egészbőr-kötésben, a bőr a gerinc, és a borító egy részén sérült, 3 folio hiányzik, néhány aláhúzással, névbejegyzéssel./  Leather-binding, with damaged spine and cover, 3 sheet lost, with some underlines, and name notice, in Latin language.
17367.

36 000 HUF
97,30
105,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF