Books: Religion

Number of items: 76

Třanovský, Jiří: Cithara sanctorum: Pjsně Duchownj, staré y nowé, kterychz cyrkew krestanská pri wyrocnjch slawnostech a památkách ...Hozzákötve: Pisne nábozné které cyrkew ewangelická na Sarwassi, pri poswecowánj smého w nowe wystaweného chrámu, w nedeli. [Egybekötve.] Banské Bistricy-Pesstu, 1802-1788, Jana Sstephány-Jána Tamásse Trattnera z Petrosa, 4 sztl. lev. +8 (Pisne nábozné které cyrkew ewangelická)+1148 p.+ 37 sztl. lev. Szlovák nyelven. Későbbi átkötött aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval, egy lapon javítással, az elülső szennylapon hiánnyal.
17332.

Třanovský, Jiří: Cithara sanctorum: Pjsně Duchownj, staré y nowé, kterychz cyrkew krest'anská pri wyrocnjch slawnostech a památkách ...Hozzákötve: Pisne nábozné které cyrkew ewangelická na Sarwassi, pri poswecowánj smého w nowe wystaweného chrámu, w nedeli. [Egybekötve.] Banské Bistricy-Pesstu, 1802-1788, Jana Sstephány-Jána Tamásse Trattnera z Petrosa, 4 sztl. lev. +8 (Pisne nábozné které cyrkew ewangelická)+1148 p.+ 37 sztl. lev. Szlovák nyelven. Későbbi átkötött aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval, egy lapon javítással, az elülső szennylapon hiánnyal.

5 000 HUF
14,53
17,24
Psalterium Beatae Mariae Virginis. Beatrix királyné imádságos könyve. Facsimile kiadás. Kísérőtanulmánnyal. Bp., 1991, Helikon. Kiadói egészműbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, fém kapoccsal, és kiadói papírkötés, kiadói bársonykötésű díszdobozban.
17333.

5 000 HUF
14,53
17,24
Missale. Az Országos Széchenyi Könyvtár Cod. Lat. 221. jelzetű úti misekönyvének hasonmása. Soltész Zoltánné kísérőtanulmányával. Békéscsaba, 1989, Helikon. Rézkapcsos fa dobozban., kiadói védő papírmappában. Szép állapotban.
17334.

2 000 HUF
5,81
6,90
17335.

4 200 HUF
12,21
14,48
Beköszöntő beszéd. Sárospatak, 1840, Nádaskay András. Papír borításban, kis szakadással.
17336.

3 000 HUF
8,72
10,34
17337.

3 000 HUF
8,72
10,34
A nem-keresztény népek hite, istentisztelete, hagyományai és szertartásai. Összeáll.: Erhardt Viktor. Esztergom, 1904, Buzárovits Gusztáv. Korabeli kopott félvászon-kötésben, egy részben kijáró lappal, laza fűzéssel.
17338.

2 800 HUF
8,14
9,66
Dr. Komesz Mátyás: Tudja már, hogy kicsoda Isten?. Debrecen, é.n., Omega. Szerző által dedikált. Kiadói papírkötés.
17339.

1 200 HUF
3,49
4,14
Mindszenty breviárium. A bíboros hercegprímás megnyilatkozásaival. H.n., 1998, Magyarok Mindszenty Mozgalma. III. bővített kiadás. Kiadói papírkötés. + Kártyanaptár Mindszenty arcképével, 1999
17340.

1 200 HUF
3,49
4,14
17341.

100 HUF
0,29
0,34
Eszterházy Károly emlékkönyv. Eger, 1999., Érseki Gyűjteményi Központ. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban.
17342.

2 800 HUF
8,14
9,66
Floris Gabriel: Találd meg a boldogságod. Homokkomárom, 2000, Nyolc Boldogság Katolikus Közösség. Képregény. Kiadói papírkötés.
17343.

1 200 HUF
3,49
4,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.