Number of items: 326

Verne Gyula: A zöld sugár. Fordította: Zigány Árpád. Második kiadás. Bp., 1917, Franklin. Kiadói félvászon kötésben, ex librisszel
17459.

5 000 HUF
11
Verne Gyula: Tizenötéves kapitány. Hiányzó lapokkal, sérült geinccel, kijáró lapokkal. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben.
17460.

5 000 HUF
Verne Gyula: A francia zászló. Ford.: Gaal Mózes. Bp., én., Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, javított gerinccel és kötéssel, pótolt címlappal.
17461.

1 600 HUF
Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Ford.: Visi Imre. Bp., én., Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, javított kötéssel, részben kijáró lapokkal.
17462.

1 600 HUF
Sue Jenő: Létoiére őrgróf. Regény; ford. Komlóssy Lajos; Debrecen, 1863. Telegdi. Későbbi papír borítékban.Néhány lapszél szamárfüles. Ritka!
17463.

5 000 HUF
[Albert von ]Schrenck-Notzing: Titokzatos erők. (Physikalische Phaenomene des Mediumismus.) Ford.: Révay József. Az okkultizmus könyvei. Bp.,[1922],Kultura, 240+4 p.+6 t. Átkötött félvászon-kötés.
17464.

4 000 HUF
Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1884, Athenaeum, 1 t+233+3 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az elülső borító belsején folttal.
17465.

3 000 HUF
Heltai Jenő: Az ezerkettedik éjszaka. Mesejáték. Bp., 1958, Magyar Helikon. Sorszámozott példány 654/1000! Aranyozott kiadói egészbőr kötésben
17466.

3 600 HUF
9,73
10,59
[Le Normand, Marie-Anne Adeläide (1772-1843)]: Mlle Lenormand: A kártyavetés művészete. (Lart de tirer les cartes.) Ford.: Frigyes László. Bp.,é.n. (1928 kr.),Magyar Könyvkiadó, 59+5 p. Korabeli átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos címlappal.
17467.

[Le Normand, Marie-Anne Adeläide (1772-1843)]: Mlle Lenormand: A kártyavetés művészete. (L'art de tirer les cartes.) Ford.: Frigyes László. Bp.,é.n. (1928 kr.),Magyar Könyvkiadó, 59+5 p. Korabeli átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos címlappal.

2 000 HUF
18
Nemzeti dalkönyvecske. Hetedik, javított és bővített kiadás. Bp., 1877, Lampel R. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, mintás lapélekkel, tulajdonosi névbejegyzésekkel, bélyegzéssel
17468.

2 000 HUF
10
17469.

6 000 HUF
Leni Riefenstahl: Emlékeim 1902-1945. Bp., 2003. Nagy Világ. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
17470.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF