Books: Other languages

Number of items: 9

Plinius Caecilius Secundus: Epistolae et panegyricus. Lipsiae, 1741, Maur. Geor. Weidmann. Kiadói bőr kötésben, sérült gerinccel, kopottas állapotban, festett lapélekkel.
17408.

8 000 HUF
23,26
27,59
Adolph Friedr Richter - Adolph Joseph Ballmann (szerk.): Illrisch - Deutsches und Deutsch - Illyrisches Landwörterbuch. Bécs, 1839, Michael Bechner. Kiadói kartonált kötésben, bélyegzéssel, borító kopottas.
17409.

4 000 HUF
11,63
13,79
17410.

1 400 HUF
4,07
4,83
Robert Routledge: Discoveries and inventions of the nineteenth century. Fifteenth Edition. London, é.n. George Routledge and Sons. Kiadói egészvászon kötésben, angol nyelven.
17411.

1 400 HUF
4,07
4,83
17
12 db mini idegen nyelvű szótár. német, olasz, francia, stb.
17412.

1 200 HUF
3,49
4,14
Marcel Prévost: Halbe Unschuld (Demi-vierges). Paris und Leipzig, 1895, Albert Langen. Kiadói félbőr kötésben, enyhén kopottas, egyébként jó állapotban, német nyelven.
17413.

1 000 HUF
2,91
3,45
Aage Madelung: Mein Kriegstagebuch. Berlin, 1915, S. Fischer Verlag. Kiadói egészvászon kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, német nyelven + német nyelvű nyomtatvány.
17414.

1 000 HUF
2,91
3,45
17415.

1 600 HUF
4,65
5,52
Ron the writer. Hollywood, 1982, Dynasty. Kiadói papírborításban, műanyag védőfóliában, angol nyelven, volt könyvtári példány.
17416.

800 HUF
2,33
2,76

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.