Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 43

Krümmel Ottó: Az óczeán. Ford.: Csopey László. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XXIX. köt. Bp., 1888., K. M. Természettudományi Társulat, VII+288 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Molnár-kötés, egészen apró kopásnyomokkal, egy kijáró lappal, tulajdonosi névbélyegzővel, ex libris-szel.
17171.

1 000 HUF
2,91
3,45
Dr. Belky József: Törvényszéki Orvostan. Bp., 1895, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
17172.

3 000 HUF
8,72
10,34
Erismann Frigyes [Friedrich]: Népszerű egészségtan. Bp., 1880, Királyi Magyar Természettudományi Társulat (Természettudományi Könyvkiadó Vállalat 18.). Kiadói egészvászon kötésben.
17173.

3 000 HUF
8,72
10,34
Proctor, Richard: Más világok mint a mienk: A világok sokasága... Ford. Császár Károly. Bp. 1875. Természettud. Társ. XIII, 240, VIII. l. 7 t. Természettud. Társ. Könyvkiadó Váll. Kiadói egészvászon-kötésben
17174.

3 000 HUF
8,72
10,34
Dr. Bucsányi: Napfény gyógyhatása és a napfürdő. Bp., [1913.], Légrády, 192+4 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.
17175.

2 000 HUF
5,81
6,90
Büchner Lajos: Erő és anyag. Tapasztalati természetbölcseleti tanulmányok. Közérthető modorban. A tizedik közreműködésével fordította és a legujabb (tizenharmadik) eredeti kiadáshoz alkalmazta: Láng Lajos. Lipcse-Bp., 1875., Thomas Tivadar-Rosenberg Testvérek, XXXVI+218+2 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
17176.

2 000 HUF
5,81
6,90
17177.

2 800 HUF
8,14
9,66
A világforradalom. Összeáll.: Csopey László, és Kuppis József. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XXXVI. köt. Bp., 1889., K. M. Természettudományi Társulat, XV+607+1 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Molnár-kötés, néhány lapon ceruzás aláhúzással.
17178.

1 000 HUF
2,91
3,45
cca 1900 7 db természettudományos tárgyú különlenyomat, benne aláírt is.
17179.

800 HUF
2,33
2,76
Johan Béla: Gyógyul a magyar falu. M. Kir. Országos Közegészségügyi Intézet Közleményei 7 sz. Bp., 1939., M. Kir. Országos Közegészségügyi Intézet. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17180.

1 400 HUF
4,07
4,83
Konkoly Kálmán: Magyar alkotók. Hírneves magyar tudósok, művészek, szakemberek műhelyéből. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban.
17181.

1 000 HUF
2,91
3,45
Dr. Völgyesi Ferenc: Én, egyéniség, személyiség. Lélek és természettudomány XXVI. Bp.,1942,Novák Rudolf, 160 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadozott borítóval.
17182.

Dr. Völgyesi Ferenc: "Én", egyéniség, személyiség. Lélek és természettudomány XXVI. Bp.,1942,Novák Rudolf, 160 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadozott borítóval.

1 600 HUF
4,65
5,52

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.