Books: Minibooks

Number of items: 6

Életek és Korok I-VII. köt. Szerk.: H. Balázs Éva. I. köt.: Niederhauser Emil: I. Péter, II. köt.: Makkai László: Angliai Erzsébet, III. köt.: Wittman Tibor: II. Fülöp, IV. köt.: Benda Kálmán: XII. Károly, V-VI. köt.: Köpeczi Béla: XIV. Lajos I-II. köt., VII. köt.: Podjebrad György. Bp., 1967., Magyar Történelmi Társulat-Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartontokban, egy hiánnyal.
17417.

3 000 HUF
8,72
10,34
Magyar Nemzeti Őrseregnek kötelező szabályai reprint + Kossuth Lajos. (sorszámozott) 2 db minikönyv
17418.

2 800 HUF
8,14
9,66
2 db Bartók minikönyv: Bartók Béla Bp., 1981, Bartók Béla Quartetto, Bp., 1971.
17419.

1 600 HUF
4,65
5,52
Régi japán mesék. Minikönyv. Készült 150 példányban ajándékozás céljára. Festett egészvászon kötésben
17420.

2 400 HUF
6,98
8,28
Rákóczi kiáltványa + Zrínyi Miklós 2 db minikönyv
17421.

1 600 HUF
4,65
5,52
Bikkessy viselet-gyűjteménye. 1816-1820. Szerk.: Haiman György. Bp., 1987., Zrínyi-ny.,179 p.+44 t. Kiadói foltos, kopott nyl-kötés, kiadói műanyag védőborítóban, foltos, kopott borítóval. Megjelent 2000 példányban.
17422.

800 HUF
2,33
2,76

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.