Books: History

Number of items: 151

Marjalaki Kiss Lajos: Anonymus és a magyarság eredete. Visszhang Zajti hiradására. Miskolc, 1929, k.n. Kiadói papír borításban, 36p.
15712.

2 000 HUF
Domanovszky Sándor: A magyar kérdés történeti szempontból tekintve. Bp., 1920, Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligája. Kiadói papír kötésben, 40p
15713.

3 000 HUF
Mészáros István: ...Kimaradt tananyag... III. A. A diktatúra és az egyház 1975-1990 - III. A. A hatalom 1975-1988. Bp., 1995, Márton Áron. Kiadói papírkötés.
15714.

1 000 HUF
Fallenbüchl Zoltán: Magyarország főméltóságai. Bp.,1988, Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés.
15715.

1 000 HUF
Athleta Patriae. Tanulmányok Szent László történetéhez. Szerk.: Mezey László. Hungaria Scacra 1. Bp., 1980., Szent István. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal és egy kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15716.

1 400 HUF
Vámos Éva: Lássák, ismerjék, a világnak minden népei... Magyarországi és magyar vonatkozású röpiratok, újságlapok [1458-1849]. Budapest, 1981, Magyar Helikon. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban, számos illusztrációval. Jó állapotban.
15717.

1 400 HUF
Edelsheim Gyulai Ilona Horthy István kormányzóhelyettes özvegye: Becsület és kötelesség. 1. köt. Bp., 2001, Európa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15718.

1 000 HUF
15719.

1 000 HUF
Dávid János-Geskó Sándor-Schiffer Pál: Forradalom, sortűz, megtorlás. Bp., 1990., Progresszió. Kiadói papírkötés. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus tulajdonosi névbejegyzésével.
15720.

1 200 HUF
Sellyei Anna: Úttörőtükör. Az úttörőmozgalom 30 éves története képekben. Bp., 1976, Móra. Kiadói kopott kartonált kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, volt könyvtári példány.
15721.

1 000 HUF
15722.

1 400 HUF
Erdély Öröksége. Erdélyi emlékírók Erdélyről IX. köt: Erdélyi arcok. 1791-1867. Ujfalvy Sándor, Jósika Miklós, Bölöni Farkas Sándor, Bolyai Farkas, Wesselényi Miklós, és Barabás Miklós. Tavaszy Sándor bevezetőjével. Bp.,[1942], Franklin, XXXII+242 p. Kiadói kartonált papírkötés, a gerinc mentén sérüléssel.
15723.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF