Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 50

Németh Márton: Ampelográfiai album. Alany-, direkt termő és csemegeszőlő-fajták. Bp., 1975, Mezőgazdasági kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír kötésben.
17093.

6 000 HUF
17,44
20,69
Wagner János: Magyarország gyomnövényei. Írta és a színes táblákat festette - -. Kiadja Darányi Ignác m. kir. földmívelésügyi miniszter. Bp., 1908., Pallas Rt., 384 p.+12 t. Szövegközti fekete-fehér képekkel, színes képtáblákkal gazdagon illusztrált. Átkötött modern műbőr-kötésben, javított, kissé hiányos címlappal, kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
17094.

3 000 HUF
8,72
10,34
17095.

1 800 HUF
5,23
6,21
17096.

3 000 HUF
8,72
10,34
Cserey Adolf: Gombaisme. Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár 121/123.. Pozsony-Bp., 1902, Stampfel Károly,(Wigand F. K.-ny.), 126+2 p.+XVI t. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, foltos lapokkal, tulajdonosi névbélyegzőkkel.
17097.

2 400 HUF
6,98
8,28
11
Fornády Elemér: A borkezelés mestersége. Gyakorlati borgazdaság. Bp.,1948, Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete, 528 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17098.

2 400 HUF
6,98
8,28
17099.

2 400 HUF
6,98
8,28
Kapitán Mária: 50 ebéd. Felelet: Mit főzzek? kérdésre. Bp.,1937, szerzői kiadás, 68 p. V. kiadás. Papírkötésben, kopottas állapotban, a borító sérült, foltos ragasztott.
17100.

2 400 HUF
6,98
8,28
17101.

1 600 HUF
4,65
5,52
20
17102.

1 600 HUF
4,65
5,52
cca 1910-1945 5 db gyümölcstermesztéssel kapcsolatos kiadvány, füzet.
17103.

2 000 HUF
5,81
6,90
Pálinkás Gyula: Szőlészeti és borászati zsebkönyv. Második átdolgozott kiadás. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, bejegyzéssel.
17104.

2 000 HUF
5,81
6,90

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.