Books: Architecture, Art

Number of items: 186

16612.

60 000 HUF
174,42
206,90
16613.

10 000 HUF
29,07
34,48
Kortárs Magyar Művészeti Lexikon I-III. kötete. Szerk.: Fitz Péter. Bp., 1999, Enciklopédia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a borítókon kissé foltos
16614.

8 000 HUF
23,26
27,59
A Mérnöki Továbbképző Intézet 7 db kiadványa: A székely népi építészet, Az olasz renaissance építőművészet, stb. Papírkötésben, változó állapotban.
16615.

4 000 HUF
11,63
13,79
Fáy Aladár: A magyarság díszítő-ösztöne. [Bp., 1941.], Turul,(Jövő-ny.), 127 p.+4 (színes mellékletek, Kir. M. Egyetemi Nyomda) t. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, javított címlappal, intézményi bélyegzővel.
16616.

4 000 HUF
11,63
13,79
A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp. 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,(Pallas-ny.), 351 p.+16 t. (színes, Horthy Miklós képpel!) Rendkívül gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.
16617.

4 000 HUF
11,63
13,79
16618.

3 600 HUF
10,47
12,41
1923 Magyar Iparművészet. XXVI. évf. 2-5. sz. Bp., Országos Magyar Iparművészeti Társulat, gazdag fekete-fehér képanyaggal, Bánffy Miklós, Kozma Lajos és mások tanulmányaival, a 72-77. oldalak között hiányzó lapokkal, 80 p.
16619.

1 000 HUF
2,91
3,45
Borsos Mihály fotográfiái. Legendárium. Századvégi arcképcsarnok. Felelős kiadó: Bereczky Lóránd. Bp.,1999,Magyar Nemzeti Galéria-Pannon GSM. Kiadói papírkötésben. A művész, Borsos Mihály (1956- ), és a felelős kiadó Bereczky Lóránd (1940-) művészettörténész által dedikált.
16620.

Borsos Mihály fotográfiái. "Legendárium." Századvégi arcképcsarnok. Felelős kiadó: Bereczky Lóránd. Bp.,1999,Magyar Nemzeti Galéria-Pannon GSM. Kiadói papírkötésben. A művész, Borsos Mihály (1956- ), és a felelős kiadó Bereczky Lóránd (1940-) művészettörténész által dedikált.

2 000 HUF
5,81
6,90
Dr. Kaposy Veronika: Dürer emlékkiállítás. Bp., 1971, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírborításban,
16621.

800 HUF
2,33
2,76
Szabadfalvi József (szerk.): Kondor Béla emlékkiállítás a Herman Ottó Múzeum képtárában. Miskolc, 1977, Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírborításban.
16622.

800 HUF
2,33
2,76
N. Mészáros Júlia: Borsos Miklós életműve. Győr, é.n., k.n. Kiadói papírborításban.
16623.

800 HUF
2,33
2,76

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.