Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 18

Egész Magyarország. 46 dal zenéje és szövege.   Benne a füzetbe gyűjtöttük össze azokat a hazafias és irredenta dalokat, amelyek húsz éven át az ifjúságban ébren tartották a revízió gondolatát és az égész nemzetben a reményt, hogy lesz még Nagymagyarország.  A trianoni rabság éveinek e gazdag zenei kincsestárát a magyar ifjúság és az egész nemzet részére közreadja a - - Bp., é.n. (1940?),Rózsavölgyi és Társa, 64 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a hátsó borítón ceruzás bejegyzéssel.
12950.

2 000 HUF
9 db kotta tétel, közte: Karácsonyi album 1935-1936, Meine Lieblingsschlager, 1000 Takte Tanz stb. Magyar, német és angol nyelven.
12951.

1 000 HUF
cca 1889-1931 4 db zenetörténeti érdekesség: hanverseny meghívók, programok, 1931 slágerei.
12952.

3 000 HUF
12953.

1 400 HUF
3 db modern kottafüzet Belafonte, Welterfolge
12954.

1 400 HUF
6 db Twist és Sinatra kotta
12955.

6 db Twist és Sinatra kotta

2 000 HUF
5 db modern kottafüzet
12956.

5 db modern kottafüzet

1 400 HUF
Vegyes kotta tétel, 5 db: Händel 16 kis zongoradarab, Bartók Béla: Kezdők zongoramuzsikája, Zongoramuzsika kezdők számára, Debussy: Childrens Corner, Gyermekkori szonáták hegedűre és zongorára. I. Bp., 1963-1970., Ed. Musica. Papírötésekben.
12957.

Vegyes kotta tétel, 5 db: Händel 16 kis zongoradarab, Bartók Béla: Kezdők zongoramuzsikája, Zongoramuzsika kezdők számára, Debussy: Children's Corner, Gyermekkori szonáták hegedűre és zongorára. I. Bp., 1963-1970., Ed. Musica. Papírötésekben.

1 600 HUF
Vegyes Liszt Ferenccel kapcsolatos tétel, 3 db:   1936 Hommage a Franz Liszt. A loccasion du cinquantieme anniversaire de sa mort (1811-1866.) Séance Sollennelle au Grand Amphithéatre de la Sorbonne le mardi 9 juina 20 h 30. Bp., 1936., Imp. Muncipale de Budapest, gazdag képanyaggal, francia nyelven, foltos borítóval, hajtás nyommal, pár lap felületén sérülésnyommal, intézményi bélyegzővel, 8 sztl. lev.;   Franz Liszt Etudes de Paganini. Wien-Leipzig, én., Universal Edition, 23 p.  In Franz Liszts Reich. Liebesträume. Love Dreams 3 Nocturnos. Berlin-Wien, én., Rob. Lienau-Carl Haslinger, szakadt borítóval, 18 p.
12958.

Vegyes Liszt Ferenccel kapcsolatos tétel, 3 db: 1936 Hommage a Franz Liszt. A l'occasion du cinquantieme anniversaire de sa mort (1811-1866.) Séance Sollennelle au Grand Amphithéatre de la Sorbonne le mardi 9 juina 20 h 30. Bp., 1936., Imp. Muncipale de Budapest, gazdag képanyaggal, francia nyelven, foltos borítóval, hajtás nyommal, pár lap felületén sérülésnyommal, intézményi bélyegzővel, 8 sztl. lev.; Franz Liszt Etudes de Paganini. Wien-Leipzig, én., Universal Edition, 23 p. In Franz Liszts Reich. Liebesträume. Love Dreams 3 Nocturnos. Berlin-Wien, én., Rob. Lienau-Carl Haslinger, szakadt borítóval, 18 p.

1 000 HUF
Verdi Troubadour. Wien, Alexander Rosé. 94p + Verdi Graviata zu zwei Händen. Leipzig, Friedrich Hofmeister. 98p.
12959.

1 600 HUF
Beethoven Symphonien. Klavier zu 2 Händen. Universal-Edition. Wien, Otto Maass Musik-Verlag&Sortiment. Egészvászon kötésben, 153p.
12960.

1 200 HUF
Bónis Ferenc: Bartók Béla élete képekben és dokumentumokban. Bp.,1980, Zeneműkiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon, kiadói szakadt papír védőborítóban, dohos.
12961.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF