Antique

Number of items: 38

Bayard töltőtoll 18K arany heggyel 11,5 cm
11332.

12 000 HUF
32,43
35,29
Ezüst(Ag) dobozka, jelzett, átlátszó alsó és felső lappal, 2,5×2×1 cm, bruttó: 11,3 g + pecsétnyomó fej + kis korona + hibás fém ékszertartó dobozka, 5,5×3×1,5 cm
11333.

3 000 HUF
29
Pűdertartó rekeszzománc díszítéssel, grófi koronával AM monogrammal. Réz. 7,5x6 cm
11334.

1 000 HUF
18
Tevan jellegű iparművész fém tálka. réz. 15x15 cm
11335.

2 000 HUF
Régi olló Ferenc József és Sissi képmásával, h: 17,5 cm
11336.

3 000 HUF
11
XIX. sz: Isteni erények. Német nyelvű, zománc festett porcelán kép réz keretben. 8x8 cm
11337.

4 000 HUF
25
Fényképkeret, ezüst(Ag) rátéttel, jelzett, külső méret: 13×10 cm, belső méret: 9×6 cm
11338.

3 600 HUF
9,73
10,59
Art deco írókészlet. Zománcfestett, ezüst berakással, díszdobozban.
11339.

10 000 HUF
27,03
29,41
Vadász lőportartó, James Dixon & Sons. Réz, fém, bőr. Bőr részén domború díszítéssel, kopott, h: 23 cm + sérült fa faragás, h: 20 cm/ Hunter Gunpowder holder. Copper, metal, leather. h: 20 cm
11340.

1 000 HUF
32
Ezüst(Ag) nyelű villák és kések, 5 db kés + 2 db villa
11341.

8 000 HUF
Asztali fésülködő tükör. Neobarokk, XX. sz eleje. 41 cm
11342.

6 000 HUF
13
Antik számológép, kopottas állapotban, német nyelvű használati útmutatóval (másik márka), 12x22 cm
11343.

8 000 HUF
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF