Glass-objects

Number of items: 79

11230.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
60 000 HUF
173,91
205,48
Minimum bid:
60 000 HUF
Refresh
Kőhalmi Nóra (1971-): Üveg váza. Aranyszínű parafa és gyöngy dekorációval, m: 29,5 cm, d: 15 cm
11231.

Available for bidding
7 000 HUF
20,29
23,97
Minimum bid:
7 000 HUF
Refresh
cca 1860 Höjgyportréval díszített emlékpohár, formába fúvott üveg, csiszolt, zománc festett, aranyozott peremmel, m:14cm /circa 1860 Memorial Cup decorated with portrait of Lady, mold blown glass, polished dual layer, enamel painted and gilded rim, m: 14cm
11232.

Available for bidding
10 000 HUF
28,99
34,25
Minimum bid:
10 000 HUF
Refresh
cca 1860 Hölgyportréval díszített emlékpohár, formába fúvott üveg, csiszolt, zománc festett, aranyozott peremmel, m:14cm /circa 1860 Memorial Cup decorated with portrait of Lady, mold blown glass, polished dual layer, enamel painted and gilded rim, m: 14cm
11233.

Available for bidding
12 000 HUF
34,78
41,10
Minimum bid:
12 000 HUF
Refresh
Üveg váza. Fomába öntött, több rétegű, minimális csorbával. 28 cm
11234.

Available for bidding
8 000 HUF
23,19
27,40
Minimum bid:
8 000 HUF
Refresh
11235.

Available for bidding
16 000 HUF
46,38
54,79
Minimum bid:
16 000 HUF
Refresh
Üvegváza arkangyal dekorral. Kézzel festett, formába öntött. 26 cm
11236.

Available for bidding
6 000 HUF
17,39
20,55
Minimum bid:
6 000 HUF
Refresh
Zöld díszváza hutaüveg. Jelzés nélkül. d:16 cm, m: 10 cm
11237.

Available for bidding
5 000 HUF
14,49
17,12
Minimum bid:
5 000 HUF
Refresh
Piros-narancs-fehér üveg váza, anyagában színezett, Flavio Poli jelzéssel, kopásnyomokkal, m: 16 cm
11238.

Available for bidding
18 000 HUF
52,17
61,64
Minimum bid:
18 000 HUF
Refresh
Muranói üveg figura, színezett, jó állapotban, m: 29 cm
11239.

Available for bidding
10 000 HUF
28,99
34,25
Minimum bid:
10 000 HUF
Refresh
Tejért tulajdona és Gróf Károlyi László fóti uradalma - teljes tej tejesüvegek, apró csorbákkal, m: 18 és 24 cm
11240.

"Tejért tulajdona" és "Gróf Károlyi László fóti uradalma - teljes tej" tejesüvegek, apró csorbákkal, m: 18 és 24 cm

Available for bidding
2 000 HUF
5,80
6,85
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
Svéd Chr. Sjögrm Lindshammar gravírozott üveg tál, jelzett, 10x14 cm
11241.

Available for bidding
2 800 HUF
8,12
9,59
Minimum bid:
2 800 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.