https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Engravings

Number of items: 36

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1860 Szent Bertalan, rézmetszet, rajzolta G. Marmocchi, metszette Filippo Livi, 37×20 cm
11000.

cca 1860 Szent Bertalan, rézmetszet, rajzolta G. Marmocchi, metszette Filippo Livi, 37×20 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
11,59
EUR
,
13,70
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
Refresh
cca 1800 Római császárok és az általuk vert érmék képei. 4 db rézmetszet / Roman emperors and coins 4 copper plate engravings 16x10 cm
11001.

cca 1800 Római császárok és az általuk vert érmék képei. 4 db rézmetszet / Roman emperors and coins 4 copper plate engravings 16x10 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
11,59
EUR
,
13,70
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
Refresh
cca 1860-1880 Szemerédi Stainlein-kastély, színes litográfia, fejléces levélpapír, kissé foltos, Druck v. L. Förster, 8,5x12,5 cm
11002.

cca 1860-1880 Szemerédi Stainlein-kastély, színes litográfia, fejléces levélpapír, kissé foltos, Druck v. L. Förster, 8,5x12,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 000 HUF
17,39
EUR
,
20,55
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 000 HUF
Refresh
1745 Alsó-Szilézia térképe. Ducatus Silesiae Tabula Altera Superiorem Silesiam exhibens ex mappa Hasiana ... Anno 1746. Homann Heirs. Nagyméretű színezett rézmetszetű térkép. Foltos. / Map of Lower-Silesia. Large colored etching. 57x45 cm
11003.

1745 Alsó-Szilézia térképe. Ducatus Silesiae Tabula Altera Superiorem Silesiam exhibens ex mappa Hasiana ... Anno 1746. Homann Heirs. Nagyméretű színezett rézmetszetű térkép. Foltos. / Map of Lower-Silesia. Large colored etching. 57x45 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
10 000 HUF
28,99
EUR
,
34,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
10 000 HUF
Refresh
Lotter, Tobias Conrad: (1717-1777): Alsó Lausitz hercegség rézmetszetű térképe. Marchionatus Lusatiae inferioris Bohemiae olim regno jam elect. Saxoniae subject in circulos, ... Papír készítést ábrázoló, díszes kartussal. / Making of paper etched cartouche. Large etched map of Lower-Lausitz. Colored etching. 67x57 cm
11004.

Lotter, Tobias Conrad: (1717-1777): Alsó Lausitz hercegség rézmetszetű térképe. Marchionatus Lusatiae inferioris Bohemiae olim regno jam elect. Saxoniae subject in circulos, ... Papír készítést ábrázoló, díszes kartussal. / Making of paper etched cartouche. Large etched map of Lower-Lausitz. Colored etching. 67x57 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
34,78
EUR
,
41,10
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
12 000 HUF
Refresh
cca 1850 Spanyol vadászkutyát ábrázoló lithográfia 28x18 cm, paszpartuban. / Spanish dog lithography.
11005.

cca 1850 Spanyol vadászkutyát ábrázoló lithográfia 28x18 cm, paszpartuban. / Spanish dog lithography.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
11,59
EUR
,
13,70
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
Refresh
R. Alt (1812-1905): A Temető Pesten. (Váci úti temető.(Ma már nem létezik.) Litho kartonra kasírozva Buda-Pest előadva Alt Rudolf által c. könyvből. 12x18,5cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Különösen Rudolf részletes, pontos rajzai, festői hatású városképei töltöttek be jelentős ösztönző szerepet a hazai városkép-lithographia fejlődésében. Magyar szempontból ez az egyik legfontosabb művük, a fővárosról megjelent első önálló képes album. A kőnyomatokat Rudolf Alt rajzai nyomán Franz Xaver Sandmann készítette.
11006.

R. Alt (1812-1905): A' Temető Pesten. (Váci úti temető.(Ma már nem létezik.) Litho kartonra kasírozva Buda-Pest előadva Alt Rudolf által c. könyvből. 12x18,5cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Különösen Rudolf részletes, pontos rajzai, festői hatású városképei töltöttek be jelentős ösztönző szerepet a hazai városkép-lithographia fejlődésében. Magyar szempontból ez az egyik legfontosabb művük, a fővárosról megjelent első önálló képes album. A kőnyomatokat Rudolf Alt rajzai nyomán Franz Xaver Sandmann készítette.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 000 HUF
17,39
EUR
,
20,55
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 000 HUF
Refresh
Sie fingen eine grosse Menge und ihr netz zerriss..., II. József reformjának allegóriája: harc a katolikus papság ellen, benne szabadkőműves jelképpel, rézmetszet, foltos üvegezett fa keretben, 28x20 cm, keret: 34x44 cm / Etching, allegory of the reform of Joseph II. regarding the catholic church, with freemason symbol. Etching spotty, framed under glass. 28x20 cm
11007.

Sie fingen eine grosse Menge und ihr netz zerriss..., II. József reformjának allegóriája: harc a katolikus papság ellen, benne szabadkőműves jelképpel, rézmetszet, foltos üvegezett fa keretben, 28x20 cm, keret: 34x44 cm / Etching, allegory of the reform of Joseph II. regarding the catholic church, with freemason symbol. Etching spotty, framed under glass. 28x20 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
23,19
EUR
,
27,40
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
8 000 HUF
Refresh
1855 Valerio, Theodore (1819-1879): Mátrai csikós, Theodore Valerio: Souvenirs de la Monarchie...La Hongrie, rézkarc, kis foltokkal, gyűrött, 29x20 cm
11008.

1855 Valerio, Theodore (1819-1879): Mátrai csikós, Theodore Valerio: Souvenirs de la Monarchie...La Hongrie, rézkarc, kis foltokkal, gyűrött, 29x20 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
23,19
EUR
,
27,40
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
8 000 HUF
Refresh
1858, 1861 L. Rohbock: A fóti szentegyház, Vasárnapi újság. Acélmetszet. A fóti templom belseje. Fametszet
11009.

1858, 1861 L. Rohbock: A fóti szentegyház, Vasárnapi újság. Acélmetszet. A fóti templom belseje. Fametszet

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 600 HUF
10,43
EUR
,
12,33
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 600 HUF
Refresh
cca 1850 Dévény várának romjai, Ruine von Schloss von Theben, acélmetszet, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Institut, 10x14,5 cm
11010.

cca 1850 Dévény várának romjai, Ruine von Schloss von Theben, acélmetszet, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Institut, 10x14,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 400 HUF
9,86
EUR
,
11,64
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 400 HUF
Refresh
cca 1840-1910 Nagy metszet és nyomat tétel: kb 500 db különböző témájú sokszorosított grafika a XIX. sz végéről. Rengeteg városkép a világ minden tájáról, közte magyar városok is. Nagyrészt különböző kiadványokból származó rotációs fametszetek, xylografiák, néhány színezett is.  cca 1840-1910 Large wood-etching lot with about 500 pieces of multiplied graphics, depicting mostly town-views from all around the world including Russia, Far-east, Europe,,, Mostly xylographes.
11011.

cca 1840-1910 Nagy metszet és nyomat tétel: kb 500 db különböző témájú sokszorosított grafika a XIX. sz végéről. Rengeteg városkép a világ minden tájáról, közte magyar városok is. Nagyrészt különböző kiadványokból származó rotációs fametszetek, xylografiák, néhány színezett is. cca 1840-1910 Large wood-etching lot with about 500 pieces of multiplied graphics, depicting mostly town-views from all around the world including Russia, Far-east, Europe,,, Mostly xylographes.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
19 000 HUF
55,07
EUR
,
65,07
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
20 000 HUF
Refresh

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment