Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 48

31238.

8 000 HUF
22,92
27,21
Csehszlovákia 1935. Tomas G. Masaryk elnök 85. születésnapja Br emlékérem. Szign.: O. Spaniel (43,66g/50mm) T:2 kis ph. / Czechoslovakia 1935. 85th Anniversary - Birth of Tomas G. Masaryk Br commemorative medallion. Sign.: O. Spaniel (43,66g/50mm) C:XF small edge error
31239.

3 000 HUF
8,60
10,20
31240.

1 400 HUF
4,01
4,76
Csehszlovákia 1990. Pardubice 650 éves ezüstözött fém emlékérem eredeti tokban (29mm) T:1 Czechoslovakia 1990. 650 Years of Pardubice silver plated metal medal in original case (29mm) C:XF
31241.

Csehszlovákia 1990. "Pardubice 650 éves" ezüstözött fém emlékérem eredeti tokban (29mm) T:1 Czechoslovakia 1990. "650 Years of Pardubice" silver plated metal medal in original case (29mm) C:XF

1 200 HUF
3,44
4,08
Dánia 1998. Poul Nyrup Rasmussen aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal, karton csomagolásban T:PP Denmark 1998. Poul Nyrup Rasmussen gilded Cu commemorative medal with certificate in cardboard packaging C:PP
31242.

Dánia 1998. "Poul Nyrup Rasmussen" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal, karton csomagolásban T:PP Denmark 1998. "Poul Nyrup Rasmussen" gilded Cu commemorative medal with certificate in cardboard packaging C:PP

1 200 HUF
3,44
4,08
31243.

55 000 HUF
157,59
187,07
31244.

12 000 HUF
34,38
40,82
Franciaország 1947. XII CONGRES PARIS 1947 UNION POSTALE UNIVERSELLE (Nemzetközi Postaunió XII. Kongresszusa 1947 Párizs) kétoldalas Br emlékérem, peremén BRONZE fémjel (67mm) T:1 France 1947. XII CONGRES PARIS 1947 UNION POSTALE UNIVERSELLE double-sided Br commemorative medallion, with BRONZE hallmark on edge (67mm) C:UNC
31245.

Franciaország 1947. "XII CONGRES PARIS 1947 UNION POSTALE UNIVERSELLE (Nemzetközi Postaunió XII. Kongresszusa 1947 Párizs)" kétoldalas Br emlékérem, peremén "BRONZE" fémjel (67mm) T:1 France 1947. "XII CONGRES PARIS 1947 UNION POSTALE UNIVERSELLE" double-sided Br commemorative medallion, with "BRONZE" hallmark on edge (67mm) C:UNC

24 000 HUF
68,77
81,63
Hollandia 1924. NEDERLANDSCHE VEREENIGING VAN POSTZEGEL VERZAMELAARS / INTERN. POSTZEGEL TENTAANSTELLS GRAVENHAGE 6-17 SEPTEMBER 1924 aranyozott fém emlékérem, hátlapon A. TUROCZI gravírozással (40x40mm) T:1-
31246.

Hollandia 1924. "NEDERLANDSCHE VEREENIGING VAN POSTZEGEL VERZAMELAARS / INTERN. POSTZEGEL TENTAANSTELL'S GRAVENHAGE 6-17 SEPTEMBER 1924" aranyozott fém emlékérem, hátlapon "A. TUROCZI" gravírozással (40x40mm) T:1-

4 000 HUF
11,46
13,61
31247.

1 000 HUF
2,87
3,40
Németország / Weimar Köztársaság 1930. INTERNATIONALE POSTWERTZEICHEN AUSSTELLUNG BERLIN 1930 (Nemzetközi Postabélyeg Kiállítás Berlin 1930 aranyozott, jelzett Ag emlékérem, hátoldalon A. TURÓCZI BUDAPEST UNGARN 1871/1872 - STIFTER:  F. DOSKAR BUDAŐEST gravírozással (32,01g/0.999/40x40mm) T:1- kopott aranyozás
31248.

Németország / Weimar Köztársaság 1930. "INTERNATIONALE POSTWERTZEICHEN AUSSTELLUNG BERLIN 1930 (Nemzetközi Postabélyeg Kiállítás Berlin 1930" aranyozott, jelzett Ag emlékérem, hátoldalon "A. TURÓCZI BUDAPEST UNGARN 1871/1872 - STIFTER: F. DOSKAR BUDAŐEST" gravírozással (32,01g/0.999/40x40mm) T:1- kopott aranyozás

9 000 HUF
25,79
30,61
Németország 1939. Fotóverseny / A fényképészetben nyújtott kiváló teljesítményért ezüstözött Br emlékplakett. (52x33mm) T:2 Germany 1939. Photo Wettbewerb / Für hervorragende leistung in der Photographie silvered Br plaque (52x33mm) C:XF
31249.

Németország 1939. "Fotóverseny / A fényképészetben nyújtott kiváló teljesítményért" ezüstözött Br emlékplakett. (52x33mm) T:2 Germany 1939. "Photo Wettbewerb / Für hervorragende leistung in der Photographie" silvered Br plaque (52x33mm) C:XF

2 000 HUF
5,73
6,80

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.