https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 41

Auction is over! Item soon called at the auction hall
~1920. Birkózó Br sport díjérem, LUDVIG gyártói jelzéssel, eredeti piros-fekete szalagon + 1940. Birkózó ezüstözött fém sport díjérem, hátlapján gravírozva W.M.T.K. I. oszt 1940. VI. 23. III, LUDVIG gyártói jelzéssel, eredeti kék-fehér szalagon T:2
30591.

~1920. Birkózó Br sport díjérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel, eredeti piros-fekete szalagon + 1940. Birkózó ezüstözött fém sport díjérem, hátlapján gravírozva "W.M.T.K. I. oszt 1940. VI. 23. III", "LUDVIG" gyártói jelzéssel, eredeti kék-fehér szalagon T:2

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
~1920-1930. 5db klf Br és ezüstözött Br díjérem, közte OTE (Óbudai Torna Egylet), Ferencz Városi Torna Club T:2,2- korrózió
30592.

~1920-1930. 5db klf Br és ezüstözött Br díjérem, közte "OTE (Óbudai Torna Egylet)", "Ferencz Városi Torna Club" T:2,2- korrózió

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
1926. Magyar Athletikai Szövetség Verseny Díja / 4x100m Bajnok Csapat 1926 fémjelzett Ag díjérem L.E. (Ludwig Ede) beütéssel (19,37g/0.800/35mm) + ~1920. Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága/ 4x400m Kerületi Bajnok Csapat II. ezüstözött Br díjérem mellszalagon (35mm) T:2 patina
30593.

1926. "Magyar Athletikai Szövetség Verseny Díja / 4x100m Bajnok Csapat 1926" fémjelzett Ag díjérem "L.E. (Ludwig Ede)" beütéssel (19,37g/0.800/35mm) + ~1920. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága/ 4x400m Kerületi Bajnok Csapat II." ezüstözött Br díjérem mellszalagon (35mm) T:2 patina

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
~1930. III. Kerületi TVE Br emlékplakett füllel és zománcozott, ragasztott klubcímerrel (39x19,5mm) T:2,2-
30594.

~1930. "III. Kerületi TVE" Br emlékplakett füllel és zománcozott, ragasztott klubcímerrel (39x19,5mm) T:2,2-

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
1930. Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége Milánó 1930. IV./21 jelzett Ag lemezplakett márványtalpon (64x99x19mm) T:2
30595.

1930. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége Milánó 1930. IV./21" jelzett Ag lemezplakett márványtalpon (64x99x19mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
1933. Magyar Korcsolyázó Szövetség - Alakult 1908 jelzetlen Ag emlékérem, BERÁN N BPEST és BN jelzésekkel, hátlapon gravírozva 1908-1933. Szign.: Beck Ötvös Fülöp (23,26g/40mm) T:1- ph.
30596.

1933. "Magyar Korcsolyázó Szövetség - Alakult 1908" jelzetlen Ag emlékérem, "BERÁN N BPEST" és "BN" jelzésekkel, hátlapon gravírozva 1908-1933". Szign.: Beck Ötvös Fülöp (23,26g/40mm) T:1- ph.

 
Sold
Starting price:
9 000 HUF
24,32
EUR
,
26,47
USD
Number of bids:
4
1934. Hírös város az Alföldön - Kecskemét / Hírös Hét 1934. VII. 21-29. - Tenisz II. Br emlékérem (50mm) T:2
30597.

1934. "Hírös város az Alföldön - Kecskemét / Hírös Hét 1934. VII. 21-29. - Tenisz II." Br emlékérem (50mm) T:2

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
1938-1941. 3db klf Br és ezüstözött Br díjérem, mindegyik LUDWIG BP gyártói jelzéssel T:2,2-
30598.

1938-1941. 3db klf Br és ezüstözött Br díjérem, mindegyik "LUDWIG BP" gyártói jelzéssel T:2,2-

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
1948. Budapesti Labdarúgók Alszövetsége - BLASZ / 1947-48 újonc IV. csop. 1. hely Br díjérem fülezett (35x25mm) T:2
30599.

1948. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége - BLASZ / 1947-48 újonc IV. csop. 1. hely" Br díjérem fülezett (35x25mm) T:2

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
2
1959. Belügyi Sport Bajnokság (Újpest) zománcfestett fém jelvény labdarúgás, úszás, sí témában (3xklf) (~55mmx36mm) T:2 (egyik tű nélkül)
30600.

1959. "Belügyi Sport Bajnokság (Újpest)" zománcfestett fém jelvény labdarúgás, úszás, sí témában (3xklf) (~55mmx36mm) T:2 (egyik tű nélkül)

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
1
1982. Felszabadulási Futóverseny Komárom 1982 fém emlékérem (70mm) T:1-
30601.

1982. "Felszabadulási Futóverseny Komárom 1982" fém emlékérem (70mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
1988. 75 éves a Magyar Síszövetség 1913-88 egyoldalas, öntött sport emlékérem, hátlapon gravírozva Réthi Sándorné (66mm) T:1- hátlapon patina
30602.

1988. "75 éves a Magyar Síszövetség 1913-88" egyoldalas, öntött sport emlékérem, hátlapon gravírozva "Réthi Sándorné" (66mm) T:1- hátlapon patina

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment