Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 41

Berán Lajos (1882-1943) ~1900-1920. Kiváló Tenyésztés Jutalmául Br sport emlékérem. Szign.: Berán Lajos (45mm) T:1-
30579.

Berán Lajos (1882-1943) ~1900-1920. "Kiváló Tenyésztés Jutalmául" Br sport emlékérem. Szign.: Berán Lajos (45mm) T:1-

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
16 000 HUF
46,38
54,79
  Add to cart
  Remove
Berán Lajos (1882-1943) 1925. Magyar Athletikai Club 1875-1925 ezüstözött Br emlékérem peremén LUDVIG B gyártói jelzéssel (60mm) T:2,2- ezüstözés kopott HP 1413v
30580.

Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Magyar Athletikai Club 1875-1925" ezüstözött Br emlékérem peremén "LUDVIG B" gyártói jelzéssel (60mm) T:2,2- ezüstözés kopott HP 1413v

Available
4 000 HUF
11,59
13,70
  Add to cart
  Remove
Berán Lajos (1882-1943) 1936. Bajnok II. hely Leventeverseny 1936. ezüstözött Br díjérem füllel (31mm) T:2 kopott ezüstözés
30581.

Available
1 400 HUF
4,06
4,79
  Add to cart
  Remove
Lukácsy Lajos (1876-1927) 1941. MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / MOVE Irsai T. S. Egyesület Tóth Istvánnak a legeredményesebb versenyzőnek 1941 fémjelzetlen Ag plakett L.E. (Ludwig Ede) beütéssel (42,07g/49x45mm) T:2 apró ph.
30582.

Lukácsy Lajos (1876-1927) 1941. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / MOVE Irsai T. S. Egyesület Tóth Istvánnak a legeredményesebb versenyzőnek 1941" fémjelzetlen Ag plakett "L.E. (Ludwig Ede)" beütéssel (42,07g/49x45mm) T:2 apró ph.

6 000 HUF
17,39
20,55
Hammer price:
6 000 HUF
Zombori Kiss István (1902-1953) 1937. Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912-1937 Br plakett eredeti tokban (70x60mm) T:2
30583.

Zombori Kiss István (1902-1953) 1937. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912-1937" Br plakett eredeti tokban (70x60mm) T:2

Available
2 000 HUF
5,80
6,85
  Add to cart
  Remove
1894. Sárospataki Gimn. Tornaegylet - 1875-1894 / Küzdj és bízva bízzál Br sportérem mellszalagon (36mm) T:1-,2
30584.

1894. "Sárospataki Gimn. Tornaegylet - 1875-1894 / Küzdj és bízva bízzál" Br sportérem mellszalagon (36mm) T:1-,2

Available
6 000 HUF
17,39
20,55
  Add to cart
  Remove
~1900. Rákosvidéki Postagalamb Sportegyesület ezüstpatinázott Br sport emlékérem (40mm) T:1-
30585.

~1900. "Rákosvidéki Postagalamb Sportegyesület" ezüstpatinázott Br sport emlékérem (40mm) T:1-

Available
1 000 HUF
2,90
3,42
  Add to cart
  Remove
~1900. Rákosvidéki Postagalamb Sportegyesület aranyozott Br sport emlékérem (40mm) T:1-
30586.

~1900. "Rákosvidéki Postagalamb Sportegyesület" aranyozott Br sport emlékérem (40mm) T:1-

Available
1 000 HUF
2,90
3,42
  Add to cart
  Remove
~1910. Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club - Verseny díj jelzett Ag sport díjérem JF gyártói beütővel (12,91g/0.800/33mm) T:1-
30587.

~1910. "Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club - Verseny díj" jelzett Ag sport díjérem "JF" gyártói beütővel (12,91g/0.800/33mm) T:1-

Available
7 500 HUF
21,74
25,68
  Add to cart
  Remove
~1910. Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club - Verseny díj jelzett Ag sport díjérem JF gyártói beütővel, 100 Y. HCP 1908. XI. 1. I. gravírozással (13,10g/0.800/33mm) T:1-
30588.

~1910. "Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club - Verseny díj" jelzett Ag sport díjérem "JF" gyártói beütővel, "100 Y. HCP 1908. XI. 1. I." gravírozással (13,10g/0.800/33mm) T:1-

Available
7 500 HUF
21,74
25,68
  Add to cart
  Remove
1914. Ép testben ép lélek / Dorogi Athletikai Club jelzett Ag díjérem (19,83g/0.800/40mm) T:2 patina
30589.

1914. "Ép testben ép lélek / Dorogi Athletikai Club" jelzett Ag díjérem (19,83g/0.800/40mm) T:2 patina

Available
5 500 HUF
15,94
18,84
  Add to cart
  Remove
1916. A magyar hazáért / BEAC, MÁV Gépgyári SK, NSC, OTE - A Kárpáti Jótékonysági Liga - A feldúlt kárpáti tűzhelyekért 1915 Br emlékérem eredeti mellszalagon SGA gyártói jelzéssel (36mm) T:2
30590.

1916. "A magyar hazáért / BEAC, MÁV Gépgyári SK, NSC, OTE - A Kárpáti Jótékonysági Liga - A feldúlt kárpáti tűzhelyekért 1915" Br emlékérem eredeti mellszalagon "SGA" gyártói jelzéssel (36mm) T:2

Available
16 000 HUF
46,38
54,79
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.