Military

Number of items: 48

1873. Hadiérem kitüntetésének eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1873. original ribbon of the Military Medal decoration in good condition NMK 231.
31307.

1873. "Hadiérem" kitüntetésének eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1873. original ribbon of the "Military Medal" decoration in good condition NMK 231.

1 000 HUF
1873. Hadiérem aranyozott, ezüstözött, és Br katonai érdemérem eredeti mellszalaggal (3xklf) T:2,2- Hungary 1873. Military Medal gilded, silvered and Br medallion with original ribbon (3xdiff) C:XF,VF NMK 231.
31308.

1873. "Hadiérem" aranyozott, ezüstözött, és Br katonai érdemérem eredeti mellszalaggal (3xklf) T:2,2- Hungary 1873. "Military Medal" gilded, silvered and Br medallion with original ribbon (3xdiff) C:XF,VF NMK 231.

20 000 HUF
54,05
58,82
31309.

1 000 HUF
28
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) és Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST) Br kitüntetés eredeti mellszalaggal (2xklf) T:2 ph. Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces and Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials Br decoration with original ribbon (2xdiff) C:XF edge error NMK 249.
31310.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" és "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" Br kitüntetés eredeti mellszalaggal (2xklf) T:2 ph. Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" and "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration with original ribbon (2xdiff) C:XF edge error NMK 249.

8 000 HUF
1914. A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel fülön jelzett Ag, zománcozott kitüntetés eredeti, de sérült mellszalagon, eredeti, rendkívül jó állapotban lévő Bachbuch A. - Cs. és Kir. udvari ékszerész tokban T:1-,2 zománchiba Hungary 1914. Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration Ag decoration, hallmarked on the ear, on original, but damaged ribbon, in original Bachbuch A. - Cs. és Kir. udvari ékszerész case C:AU,XF enamell error NMK 283.
31311.

1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel" fülön jelzett Ag, zománcozott kitüntetés eredeti, de sérült mellszalagon, eredeti, rendkívül jó állapotban lévő "Bachbuch A. - Cs. és Kir. udvari ékszerész" tokban T:1-,2 zománchiba Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration" Ag decoration, hallmarked on the ear, on original, but damaged ribbon, in original "Bachbuch A. - Cs. és Kir. udvari ékszerész" case C:AU,XF enamell error NMK 283.

50 000 HUF
135,14
147,06
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:1-,2 Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal with original ribbon. Sign: Tautenhayn C:AU,XF NMK 137.
31312.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:1-,2 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal with original ribbon. Sign: Tautenhayn C:AU,XF NMK 137.

4 000 HUF
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal without ribbon. Sign: Tautenhayn C:VF NMK 137.
31313.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal without ribbon. Sign: Tautenhayn C:VF NMK 137.

2 600 HUF
7,03
7,65
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött Br kitüntetés, eredeti mellszalaggal és szalagsávval, viseleti példány T:1 patina  Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class silver plated Br decoration, with ribbon and service ribbon, replacement piece for everyday use C:UNC patina  NMK 133.
31314.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés, eredeti mellszalaggal és szalagsávval, viseleti példány T:1 patina Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" silver plated Br decoration, with ribbon and service ribbon, replacement piece for everyday use C:UNC patina NMK 133.

4 200 HUF
11,35
12,35
15
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött Br kitüntetés, eredeti mellszalaggal, viseleti példány T:2  Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class silver plated Br decoration, with ribbon, replacement piece for everyday use C:XF NMK 133.
31315.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés, eredeti mellszalaggal, viseleti példány T:2 Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" silver plated Br decoration, with ribbon, replacement piece for everyday use C:XF NMK 133.

3 600 HUF
9,73
10,59
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag és fül nélkül. Szign.: Tautenhayn T:3 patina Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration without hallmark, without ear and ribbon. Sign.: Tautenhayn C:F patina NMK 133.
31316.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag és fül nélkül. Szign.: Tautenhayn T:3 patina Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, without ear and ribbon. Sign.: Tautenhayn C:F patina NMK 133.

2 200 HUF
5,95
6,47
31317.

80 000 HUF
216,22
235,29
1916. Károly-csapatkereszt kitüntetésének eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1916. original ribbon of the Charles Troop Cross decoration in good condition NMK 295.
31318.

1916. "Károly-csapatkereszt" kitüntetésének eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1916. original ribbon of the "Charles Troop Cross" decoration in good condition NMK 295.

1 000 HUF
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF