https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 127

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Andrássy Kurta János (1911-2008) DN A Magyar Népköztársaság Országgyűlése Budapest Br emlékérem eredeti dobozában (70mm) T:1-
30450.

Andrássy Kurta János (1911-2008) DN "A Magyar Népköztársaság Országgyűlése Budapest" Br emlékérem eredeti dobozában (70mm) T:1-

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
12 000 HUF
34,78
EUR
,
41,10
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Berán Lajos (1882-1943) 1925. Magyar Athletikai Club 1875-1925 Br emlékérem peremén LUDVIG B gyártói jelzéssel (60mm) T:2,2- ph. HP 1413v
30451.

Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Magyar Athletikai Club 1875-1925" Br emlékérem peremén "LUDVIG B" gyártói jelzéssel (60mm) T:2,2- ph. HP 1413v

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
11,59
EUR
,
13,70
USD
Number of bids:
9
Hammer price:
11 000 HUF
Bognár György (1944-) 1987. 150 éves az Egri Főszékesegyház 1837-1987 / J.L. PYRKER AEPPUS AGRIENSIS AEDIFICATOR ECCL METROP kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- ph.
30452.

Bognár György (1944-) 1987. "150 éves az Egri Főszékesegyház 1837-1987 / J.L. PYRKER AEPPUS AGRIENSIS AEDIFICATOR ECCL METROP" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- ph.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
1 000 HUF
Bognár György (1944-) 1987. 150 éves az Egri Főszékesegyház 1837-1987 / J.L. PYRKER AEPPUS AGRIENSIS AEDIFICATOR ECCL METROP kétoldalas, piefort Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30453.

Bognár György (1944-) 1987. "150 éves az Egri Főszékesegyház 1837-1987 / J.L. PYRKER AEPPUS AGRIENSIS AEDIFICATOR ECCL METROP" kétoldalas, piefort Br emlékérem (42,5mm) T:1-

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
5 000 HUF
14,49
EUR
,
17,12
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Bognár György (1944-) 1987. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo GS7
30454.

Bognár György (1944-) 1987. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo GS7

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,48
EUR
,
4,11
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
1 200 HUF
Bognár György (1944-) / Szentirmai Zoltán (1941-) 1990. Száz éves az Aradi Vértanúk Emlékműve - MÉE Ag emlékérem (35,91g/0.800/42.5mm) T:1- (eredetileg PP) Adamo BP34
30455.

Bognár György (1944-) / Szentirmai Zoltán (1941-) 1990. "Száz éves az Aradi Vértanúk Emlékműve - MÉE" Ag emlékérem (35,91g/0.800/42.5mm) T:1- (eredetileg PP) Adamo BP34

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
7 500 HUF
21,74
EUR
,
25,68
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Bognár György (1944-) 1991. Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975 aranyozott fém emlékplakett (65mm) T:1 (eredetileg PP)
30456.

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékplakett (65mm) T:1 (eredetileg PP)

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 600 HUF
4,64
EUR
,
5,48
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Bognár György (1944-) 1996. Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda Br emlékérem (42,5mm) T:2 patina
30457.

Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" Br emlékérem (42,5mm) T:2 patina

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,48
EUR
,
4,11
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1996. II. János Pál pápa látogatása Pannonhalmán aranyozott fém emlékérem műbőr tokban (42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, felületi karc
30458.

Bognár György (1944-) 1996. "II. János Pál pápa látogatása Pannonhalmán" aranyozott fém emlékérem műbőr tokban (42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, felületi karc

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
4,06
EUR
,
4,79
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
1 400 HUF
Bognár György (1944-) 1997. István Fejedelem 997 / Istvánt fejedelemmé választják aranyozott Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal, dísztokban (31,08g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos
30459.

Bognár György (1944-) 1997. "István Fejedelem 997 / Istvánt fejedelemmé választják" aranyozott Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal, dísztokban (31,08g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
12 000 HUF
34,78
EUR
,
41,10
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Bognár György (1944-) 1999. A Vasfüggöny lebontásának 10. évfordulójára jelzett Ag emlékérem magyar és német nyelvű tanúsítvánnyal, tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP apró fo.
30460.

Bognár György (1944-) 1999. "A Vasfüggöny lebontásának 10. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem magyar és német nyelvű tanúsítvánnyal, tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP apró fo.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
14 000 HUF
40,58
EUR
,
47,95
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Bognár György (1944-) DN Budai Várpalota Budapest nevezetességei sorozat, Ag emlékérem dísztokban (31,27g/0.999/42,5mm) T:PP felületi karc
30461.

Bognár György (1944-) DN "Budai Várpalota" Budapest nevezetességei sorozat, Ag emlékérem dísztokban (31,27g/0.999/42,5mm) T:PP felületi karc

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
14 000 HUF
40,58
EUR
,
47,95
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment