Ausztria 1937. "KAMERADSCHAFTSFAHRT Ö. B. B. 1937 - BUDAPEST (Bajtársi Túra Osztrák Szövetségi Vasút 1937 - Budapest)" Br jelvény, hátoldalon csak részben olvasható "H. GNAD - WIEN VII. KAND (...)" gyártói jelzéssel (37x32mm) T:2 patina, hajlott tű
Austria 1937. "KAMERADSCHAFTSFAHRT Ö. B. B. 1937 - BUDAPEST" Br badge, with partially readable "H. GNAD - WIEN VII. KAND (...)" maker's mark (37x32mm) C:XF patina, bent needle
Ausztria 6xklf kitüntetéstétel, mindegyik mellszalagon. ~1950. "Ezüst Köztársasági érem" ezüstözött, peremén jelzett Br kitüntetés, eredeti tokban, szalagsávval + ~1990. "Katonai szolgálati érdemérem" Br kitüntetés + "Fellépés az árvíz ellen" Br kitüntetés + DN "Tűzoltóság Szolgálati Érdemérem" 2xklf kitüntetés (az árvíz és a két tűzoltó összevarrva) + DN "Tűzoltóság Szolgálati Érdemérem" Br kitüntetés T:2,2-
Austria 6xdiff medal lot, all of them with ribbon. ~1950. "Silver Republic Medal" silvered, Br medal, hallmarked on edge, in original case, with thin ribbon + ~1990. "Military Service Medal" Br medal + "Action against floods" Br medal + DN "Fireworks Service Medal" 2xdiff medal (The flood and the two Fireworks sewn together) + DN "Fireworks Service Medal" Br medal C:XF,VF
Szovjetunió 1980. "Az 1979. évi szocialista verseny győztese" hidegzománcozott, aranyozott Al jelvény eredeti tokban, adományozói okirattal (magyar adományozott részére) T:1
Soviet Union 1980. "Winner of the 1979's Socialist Competition" cold enamelled, gilt Al badge wit original case and certificate (for Hungarian person) C:UNC
4db szocialista kitüntetés, közte "Az Egészségügy Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott Br jelvény eredeti tokban, ~1960. "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott fém kitüntető jelvény eredeti "SZOT"-címeres tokban T:1-,2
21db szocialista kitüntetés, közte főleg "Kiváló Dolgozó" kitüntetések eredeti tokban, miniatűrrel, közte "Hűséggel a nép egészségéért" zománcozott Br kitüntetése eredeti tokban (2x) T:1-,2