Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 59

Ausztria 1937. KAMERADSCHAFTSFAHRT Ö. B. B. 1937 - BUDAPEST (Bajtársi Túra Osztrák Szövetségi Vasút 1937 - Budapest) Br jelvény, hátoldalon csak részben olvasható H. GNAD - WIEN VII. KAND (...) gyártói jelzéssel (37x32mm) T:2 patina, hajlott tű Austria 1937. KAMERADSCHAFTSFAHRT Ö. B. B. 1937 - BUDAPEST Br badge, with partially readable H. GNAD - WIEN VII. KAND (...) makers mark (37x32mm) C:XF patina, bent needle
31403.

Ausztria 1937. "KAMERADSCHAFTSFAHRT Ö. B. B. 1937 - BUDAPEST (Bajtársi Túra Osztrák Szövetségi Vasút 1937 - Budapest)" Br jelvény, hátoldalon csak részben olvasható "H. GNAD - WIEN VII. KAND (...)" gyártói jelzéssel (37x32mm) T:2 patina, hajlott tű Austria 1937. "KAMERADSCHAFTSFAHRT Ö. B. B. 1937 - BUDAPEST" Br badge, with partially readable "H. GNAD - WIEN VII. KAND (...)" maker's mark (37x32mm) C:XF patina, bent needle

10 000 HUF
28,99
34,25
Ausztria 6xklf kitüntetéstétel, mindegyik mellszalagon. ~1950. Ezüst Köztársasági érem ezüstözött, peremén jelzett Br kitüntetés, eredeti tokban, szalagsávval + ~1990. Katonai szolgálati érdemérem Br kitüntetés + Fellépés az árvíz ellen Br kitüntetés + DN Tűzoltóság Szolgálati Érdemérem 2xklf kitüntetés (az árvíz és a két tűzoltó összevarrva) + DN Tűzoltóság Szolgálati Érdemérem Br kitüntetés T:2,2- Austria 6xdiff medal lot, all of them with ribbon. ~1950. Silver Republic Medal silvered, Br medal, hallmarked on edge, in original case, with thin ribbon + ~1990. Military Service Medal Br medal + Action against floods Br medal + DN Fireworks Service Medal 2xdiff medal (The flood and the two Fireworks sewn together) + DN Fireworks Service Medal Br medal C:XF,VF
31404.

Ausztria 6xklf kitüntetéstétel, mindegyik mellszalagon. ~1950. "Ezüst Köztársasági érem" ezüstözött, peremén jelzett Br kitüntetés, eredeti tokban, szalagsávval + ~1990. "Katonai szolgálati érdemérem" Br kitüntetés + "Fellépés az árvíz ellen" Br kitüntetés + DN "Tűzoltóság Szolgálati Érdemérem" 2xklf kitüntetés (az árvíz és a két tűzoltó összevarrva) + DN "Tűzoltóság Szolgálati Érdemérem" Br kitüntetés T:2,2- Austria 6xdiff medal lot, all of them with ribbon. ~1950. "Silver Republic Medal" silvered, Br medal, hallmarked on edge, in original case, with thin ribbon + ~1990. "Military Service Medal" Br medal + "Action against floods" Br medal + DN "Fireworks Service Medal" 2xdiff medal (The flood and the two Fireworks sewn together) + DN "Fireworks Service Medal" Br medal C:XF,VF

20 000 HUF
57,97
68,49
Bulgária 1974. Jubileumi Emlékérem a Belügyminisztérium 30 éves évfordulójára aranyozott, zománcozott fém emlékérem mellszalagon, szalaggal, kitűzővel, eredeti tokban T:1-
31405.

Bulgária 1974. "Jubileumi Emlékérem a Belügyminisztérium 30 éves évfordulójára" aranyozott, zománcozott fém emlékérem mellszalagon, szalaggal, kitűzővel, eredeti tokban T:1-

1 200 HUF
3,48
4,11
Szovjetunió 1980. Az 1979. évi szocialista verseny győztese hidegzománcozott, aranyozott Al jelvény eredeti tokban, adományozói okirattal (magyar adományozott részére) T:1 Soviet Union 1980. Winner of the 1979s Socialist Competition cold enamelled, gilt Al badge wit original case and certificate (for Hungarian person) C:UNC
31406.

Szovjetunió 1980. "Az 1979. évi szocialista verseny győztese" hidegzománcozott, aranyozott Al jelvény eredeti tokban, adományozói okirattal (magyar adományozott részére) T:1 Soviet Union 1980. "Winner of the 1979's Socialist Competition" cold enamelled, gilt Al badge wit original case and certificate (for Hungarian person) C:UNC

1 200 HUF
3,48
4,11
4db szocialista kitüntetés, közte Az Egészségügy Kiváló Dolgozója aranyozott, zománcozott Br jelvény eredeti tokban, ~1960. SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa) zománcozott fém kitüntető jelvény eredeti SZOT-címeres tokban T:1-,2
31407.

4db szocialista kitüntetés, közte "Az Egészségügy Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott Br jelvény eredeti tokban, ~1960. "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott fém kitüntető jelvény eredeti "SZOT"-címeres tokban T:1-,2

2 000 HUF
5,80
6,85
4db-os jelvénytétel, benne Magyar Köztársaság címere műgyantás fém jelvény, Kossuth-címer zománcozott fém jelvény, Málta címere zománcozott fém jelvény csomagolásban, CMIL zománcozott fém jelvény T:1-2
31408.

4db-os jelvénytétel, benne "Magyar Köztársaság címere" műgyantás fém jelvény, "Kossuth-címer" zománcozott fém jelvény, "Málta címere" zománcozott fém jelvény csomagolásban, "CMIL" zománcozott fém jelvény T:1-2

1 200 HUF
3,48
4,11
Csehszlovákia ~1970-1980. 8 db-os Tesla Hradec Králové zománcozott fém kitűző tokban T:1 Czechslovakia ~1970-1980. 8pcs of Tesla Hradec Králové enamelled metal badges C:UNC
31409.

Csehszlovákia ~1970-1980. 8 db-os "Tesla Hradec Králové" zománcozott fém kitűző tokban T:1 Czechslovakia ~1970-1980. 8pcs of "Tesla Hradec Králové" enamelled metal badges C:UNC

500 HUF
1,45
1,71
8db vegyes magyar és külföldi jelvény, közte Ikarus és Csepel Autó zománcozott Cu kitűzők T:2,2-
31410.

8db vegyes magyar és külföldi jelvény, közte "Ikarus" és "Csepel Autó" zománcozott Cu kitűzők T:2,2-

2 000 HUF
5,80
6,85
21db szocialista kitüntetés, közte főleg Kiváló Dolgozó kitüntetések eredeti tokban, miniatűrrel, közte Hűséggel a nép egészségéért zománcozott Br kitüntetése eredeti tokban (2x) T:1-,2
31412.

21db szocialista kitüntetés, közte főleg "Kiváló Dolgozó" kitüntetések eredeti tokban, miniatűrrel, közte "Hűséggel a nép egészségéért" zománcozott Br kitüntetése eredeti tokban (2x) T:1-,2

3 000 HUF
8,70
10,27
9
30db-os Szocialista Brigád jelvény tétel, ezüstözött koszorú (16mm) T:1-,2
31413.

30db-os "Szocialista Brigád" jelvény tétel, ezüstözött koszorú (16mm) T:1-,2

800 HUF
2,32
2,74
30db-os Szocialista Brigád jelvény tétel, aranyozott koszorú (16mm) T:1-,2
31414.

30db-os "Szocialista Brigád" jelvény tétel, aranyozott koszorú (16mm) T:1-,2

800 HUF
2,32
2,74

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.